Prosinec je za dveřmi…

12

Tak jako minulý rok, i letos je přichystáno pro občany města Humpolce několik vánočně laděných akcí. Nebude chybět ani tradiční Mikulášská nadílka pro děti.

Sobota – 5.12.2009


Sbor dobrovolných hasičů a Středisko volného času při ZŠ Hradská v Humpolci ve spolupráci s Městem Humpolcem Vás zvou v sobotu 5.prosince na „Mikulášskou nadílku ve městě“. Nadílka začíná v 14:00 hod. na Horním náměstí, pro děti je připraveno nespočet čertovských soutěží a her.


Pátek – 11.12.2009


Klub humpoleckých podnikatelů, Městské kulturní a informační středisko v Humpolci a Město Humpolec navazují na předcházející úspěšné akce a srdečně Vás zvou na třetí ročník adventního odpoledne „Nesem Vám…“, které se bude konat v pátek 11.prosince na Horním náměstí.


Program:


14:00 Zahájení, Dechový orchestr ZUŠ Humpolec – vánoční písně


14:30 Stromeček přání


15:00 Staročeské Vánoce


15:45 TUCET – koncert


16:30 CAMERATA – koncert (historické písně a lidovky)


17:00 Pouštění lampionů


17:30 Naďa Urbánková + Jarda Hypochondr


18:00 Ohňová show


Vstup pro všechny zdarma, občerstvení zdarma pro občany města Humpolec a přilehlých částí.


Pondělí 14.12.2009


Pěvecký sbor Čech a Lech pořádá v pondělí 14.prosince vánoční představení „Staročeské Vánoce“.


Představení se koná na divadelní scéně městského kina, začátek je v 19:30 hodin.


Předprodej vstupenek: Infocentrum Humpolec

 


 

Čtěte dále:   Retro-bazar Milotice

myska

12 thoughts on “Prosinec je za dveřmi…

   1. Klub humpoleckých podnikatelů je sdružení lidí, v jejichž zájmu je udělat něco užitečného pro město či pro jeho občany. Např. humpolečtí podnikatelé mezi sebou vybrali značnou částku na rekonstrukci kostela sv.Mikuláše, na což se nějak moc rychle zapomnělo. Akce “Nesem Vám…“ navazuje na zvyklosti z dob první republiky, z nichž jednou byla právě pospolitost majitelů firem a místních občanů. Formulace “Klub humpoleckých podnikatelů bude zase rozdávat chudině“ je podle mého názoru hloupá a nemístná. Jedná se přece o kulturně-zábavnou akci, tedy o oživení dění ve městě. Co na tom komu vadí?
    Klub hump.pod. zastupuje Milan Dočkal a angažuje se v něm kdokoli, komu není Humpolec lhostejný a kdo má možnosti nějaké finanční prostředky uvolnit pro dobrou věc. (Prosím - zdržte se nenávistných výlevů proti jmenovanému pánovi, je to zbytečné, stejně urážlivé komentáře smažeme.)

    1. Můj dotaz nebyl urážlivého chatakteru. Pouze jsem se ptal na to, kdo je v tom inkriminovaném sdružení.
     Nic osobně nemám proti žádnému z podnikatelů.

     1. Ta poznámka o zdržení se urážlivých komentářů byla myšlena obecně, ne přímo vám.

     2. Ano, ano, zdržte se urážlivých komentářů na adresu podnikatelů! Berte si do úst pouze „sprostý lid“, který je pro město nepotřebný.

     3. Třeba já. Já podnikám kde co. Podnikám výlety, podnikám výpravy na ryby, a jsem z Humpolce. Tak tam zcela jistě patřím. 🙂

     4. Urážlivé komentáře mažeme, ať se týkají kohokoli. Akorát František má výjimku. 🙂

      Nevím, co si mám představit pod pojmem „sprostý lid“. To jsou lidé, kteří mluví sprostě? Tak mezi ně patřím taky :-))

     5. slušelo by se uvést, že Františkova vyjímka spočívá v tom, ze jemu a na něj může nadávat každý podle libosti 8D (ne naopak)

      S tim rozdělením na podnikatele a sprostý lid mám trošku problém: mluvím jak mi zobák narost a taky sem tam něco podniknu …. tak nevim, jestli jsem podnikavý sprosťák, nebo sprostý podnikač?

      A k původnímu příspěvku ( … rozdávaj chudině …) Nestíhám se divit – pár lidí co chce a může utratí pár peněz a rozdaj dětem k Mikuláši něco sladkostí…. a co se z toho všechno dá vydedukovat, některý lidi fakt nechápu!

     6. No vda, jak se sami lidé dokážou zařadit do určité skupiny. Jen tak dále…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Humpolákova fotografická poznávačka – 1. kolo

Út Lis 24 , 2009
Humpolák si pro své čtenáře na konec roku připravil novou soutěž. Bude se jednat o vícekolovou soutěž, kde Vašim úkolem bude poznávat místa na fotografiích z Humpolce a okolí. Dnes Vám přinášíme 1. kolo této soutěže. Čtěte dále:   Humpolecké trhy

You May Like

Témata