Radniční listy

20

Červenec 2017

Více zde:

RADNIČNÍ LISTY ČERVENEC 2017


Čtěte dále:   Veřejná prezentace projektu Okružní křižovatka a stoupací pruh na silnici I/34

Petr

20 thoughts on “Radniční listy

 1. Snad se ještě dočkám doby, třeba na stará kolena, že zúžené humpolecké ulice se začnou znovu rozšiřovat a nebo nyní zcela nevyužité ostrovy trávy vedle chodníků budou využity třeba na cyklistiku…

  1. Uprostřed města nemá široká ulice co pohledávat. Tam má být klidová zóna s preferencí a ochranou chodců, takže za mne palec nahoru. Jinak souhlasím s tím, že vedení radnice dělá mnoho neekonomických a velikášských věcí namísto jiných vhodnějších řešení. Z poslední doby je zoufalou investicí ulice u tenisové haly !!! Jeďte se vážení radní podívat do kterékoli prosperující země a budete se divit. Tam by takovou slepou ulici ke sportovišti udělali jen s obrubníky a šotolinou jako přírodní cestu. Úplně to vyhovuje potřebám a je to hezké a praktické. A hlavně to stojí 30 % nákladů z těch co vynaložila naše radnice.

   1. Kterou ulici širokou máte na mysli? Třeba Lnářská dostala na frak pořádně, to samé zúžení u výrobny lahůdek směrem na Hněvkovice. V Lnářské je míst zúžených víc, viz. křižovatka u nádraží směrem k DH Dekor, dále křižovatka Hálkova Lnářská. To je jasný důkaz pro palec dolů.

    1. Potkat v křižovatce Hálkova – Lnářská odbočující autobus je úžasný zážitek pro všechny v ten okamžik projíždějící. Stejně tak, jako když na parkovišti v té mírné zatáčce podél Lnářské potřebujete vycouvat. To se taky povedlo……..

     1. co je to platné, když ovčani znovu zvolí stejné „hospodáře“

     2. Ty komunikace jsou v pohodě a odpovídají normám. Naučte se řídit a jezdit. Je třeba si uvědomit, že rychlost 50 km/h je max dovolená. To neznamená, že ji musíte dosahovat všude a pořád…..

     3. A co má rychlost společného s couváním z parkoviště v nepřehledném místě a autobusem, který musí v křižovatce najíždět do protisměru?

     4. No pokud nepojedete všude za každou cenu padesát, tak asi není problém, aby ten druhý vycouval z parkoviště i v nepřehledném místě a zrovna tak se bezpečně vyhnete i s autobusem najíždějícím v křižovatce do protisměru, protože předvídáte a umožníte mu ten manévr bez problému dokončit….. Ono to totiž celé není o šířce komunikací, ale o inteligenci řidičů. A bohužel, tu vám do hlavy ani v sebelepší autoškole nemohou nalít…….

     5. Bóže och bóže….asi nevyjedu vúbec,co kdybych potkal autobus,kterej potřebuje odbočit.Ještě že tu nemáme tunel,kde musím předvídat a umožnit..

 2. V příštích Radničních listech bude jistě popsáno zázračné bleskové uzdravení těžce infekčně nemocného místního papaláše JK. Možná by o tom měli vědět i president a papež.

  1. Trapný příspěvek hodně ubohé člověka a to píši jako odpůrce JK. Asi nevíte,že během dne může člověk ležet hezky mimo, úraz, onemocnění atd. Trocha pokory, by vám chytrolíne jeden neuškodila.

   1. Také se na Humpolákovi docela přešlo, že prezident Zeman při návštěvě Humpolce našeho starostu velice chválil a přál mu brzké uzdravení… Dokonce pravil něco v tom smyslu, ať jsme my občané rádi, že takového starostu máme.

 3. Radniční listy to je už jako byl za komunistů – „Humpolecký zpravodaj“….Co se nám podařilo, jak jsme dobří, jak děláme všechno dobře. Chybí už jen rubrika „kdo je kdo v Humpolci“. Tak jsme si zdeformovali demokracii, respektive nikdo nás ji nenaučil v hodinách občanské výchovy…

   1. V tiráži Radničních listů jsou kontakty na které mohou obyvatelé Humpolce a místních částí psát příspěvky nebo své názory. Jistě budou rádi, když se obyvatelé zvednou a něco napíší. Kritizovat na Humpoláku umí každý ,něco zkritizovat a navrhnout řešení nebo svůj pohled v Radničních listech to se tihle kritici všeho a všech bojí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Z deníku Policie

Pá Čvc 21 , 2017
Muže policisté převezli na záchytku. Na syna otec neplatí výživné. Krajský ředitel odchází do civilu. Řidiči pod vlivem alkoholu. Muž kradl v obchodě. Silně opilá žena havarovala. Pachatel odcizil jízdní kolo. Žena od nehody ujela. Čtěte dále:   Uzavírka - ul. Pražská, Na Kasárnách - Humpolec

You May Like

Témata