Radniční listy – leden 2020

40

aktuální výtisk Radničních listů

odkaz na RL ZDE

Čtěte dále:   Šťastná sedmička. V Humpolci poprvé rozhodnou o penězích města

Petr

40 thoughts on “Radniční listy – leden 2020

 1. naše městské opičky, zjistily že v HUGO novinách dávají zastupitelé rozhovory, tak rychle přispěchaly též s obdobným formátem.

  Jednoduše řečeno kreativita a nápady jsou doménou děvčat a chlapců z HUGA, ale je sympatické, že se vedení města nestydí inspirovat u konkurence.

  1. Jo mate pravdu ze to je dobre nebat se kopirovat napady. 🙂 Na druhou stranu – s kolika zastupiteli jste kdy cetli rozhovor ? Ted v lednu mame prilezitost hned 4x at uz ,,radoby,, vedeni mesta nebo zastupce HUGA. Je to fajne

   1. Jen doufám, že v Radničních listech, jakož to v periodiku, které by mělo zastupovat zájmy všech občanů, se od dalšího vydání, budeme mít moznost si přečíst rozhovory se zbývajícími členy našeho zastupitelstva

    1. To je vybornej napad. Konecne mozna uslysime neco z ust panu Hrdlicky a Capa a pani Balnohove, Dvorakove a Arnotove. Od tyhle ctvrtiny MZ jsem takrka zatim nic nezaznamenala. Rada si prectu co pro nas obcany tesi. Esli vubec neco teda. Jako

     1. A když přidáte ředitele LUŠ Jirků máš jich hnedka šest. To je hnedka skoro třetina. Liga němejch sluhů

 2. Tak mi přijde jako kdyby si vydavatelé listů z radnice i Hugo novin odsouhlasili témata kterým se budou věnovat a formu článků. Jen mi z pomyslného měření sil příde že město oproti zcela dobrovolnické bázi Hugova sdružení zaspalo. Inu je to ukázka aktivity. Už vím koho příště volit a komu hlas už nedávat.

  1. Konecne ma starosta novou slusivou fotku. A mistostarosta taky. Jen se divim ze neni v jeho oblibene lesnicke kamizolce. Ta by se do lednovyho- zimniho vydani nadmiru hodila. Snad je to prvni vlastovka toho vizualu mesta z programu HUGO :-))

 3. Měkké aktivity neboli budování komunity, slova která velice často létají z úst starosty, ale ruku na srdce znáte nějaký projekt za kterým stáli či stojí osoba Karla Kratochvíla nebo Vlastimila Bruknera nebo Aleny Kukrechtové ne jako představitelé města, ale jako občané. U těchto lidí jde jen o slova, ale skutek utek.

  Oproti tomu; letní Platforma; Zóna pro umění 8smička; divadlo Za Komínem; škola I. M. J.; Food manie; nově zabijačkový hody; sportovní trenéři(Alenka, Dygrýn); Ironie man; humpolecká padesátka. Společný jmenovatel těchto komunitních akcí a aktivit??

  Lidé, kteří jsou součástí HUMPOLECGO!

  Někdo o tom mluví a někdo se činí.
  Bez lidí z HUGA by byl Humpolec výrazně nudnější a méně komunitní.

  1. Ale vždyť jo, stačí si přečíst rozhovory s vedením. Na co oni poukazují a čím se pyšní: Vizuální styl a identita = z programu HUGO, participativní rozpočet, o kterém tak mile hovoří A Kukr. = z programu HUGO, otevřenost radnice a prezentování investičních záměrů = z programu HUGO. A tak by sme mohli jít dál a dál.

    1. Tak určitě. Jsou rádi. Jen je škoda, že koalice nemá vlastní rozumný program a opičí se, když už město vede. Navíc pak ,,svou,, práci popisuje jako svoje činy ale pravda je jinde. Když dva dělají totéž není to totéž. :/

  2. Ani jeden z jmenovanyho tria neni manazer (a nikdy nebyl, a s vysokou pravdepodobnosti ani nebude). Co by jste po nich chteli za organizovane aktivity ??

   1. A Vy myslíte, že manažer je zárukou úspěchu? Podívejte se do automotive, kam to doběhlo zejména díky „kvalitám“ pětadvacetiletých hrdinů v kravatách.

     1. Nejde ani tak o kompetence a zkušenosti, ale o aktivitu lidí obecně. .

     2. Myslite teda vlastne neaktivitu v pripade tech tri ,,humpoleckych apostolu,, z radnice?

    1. V automotiv nemáte jako 25 letý šanci být na špičce. Největší chyby tam provedli manažeři 55+

     Znáte i v dnešní době v automotiv někoho komu je 25 a šéfuje?

     1. Ale jinak souhlasím, že ze současného tria vedoucích představitelů radnice, není nikdo s manažerskýma zkušenostma. Včetně jejich totální neznalosti cizích jazyků, to je jednoduše ostuda, že v roce 2019 mluví jen česky. Ale pravda je, že k tomu jejich pasivnímu sezení na židlích, ani žádné jazyky a zkušenosti nepotřebují, humpolecký volič je v příštích volbách opět zvolí.

      Burani volí burany!!!

 4. Kdo četl rozhovor se starostou pečlivě, pozná že Karel Kratochvíl je v každém případě loutkou v rukách pivovarníka. Jeho názor na rozšíření pivovaru v této chvíli již známe. Teď již nám bude vykládat bludy o zodpovědnosti vůči voličům. Bohužel zodpovědnost vůči městu má tento pivovarský maskot nulovou. O paní Kukrechtové mám úplně stejné mínění. Jediný kdo se zatím úplně neodkopal v kauze rozšiřování pivovaru je pan Brukner, uvidíme jestli košile bude bližší než kabát. Přeci jen Bernard zde nebude věčně a asi všichni v Humpolci dnes chápou, že takový věchýtek jako Karel starostu v dalším období dělat nemůže. Stačí perzonální obměnu v ANO, což není vůbec vyloučené, vememe li v úvahu jejich věk a dokážu si klidně představit příští koalici: KDU; HUGO, ANO se starostou Bruknerem. Jen bude záležet jak se ke změně ÚP č 4 postaví KDU, jako celek neboť pro HUGO je to principiální bod rozvoje/nerozvoje města.
  Vlasto jestli umíš koukat do budoucna příštích voleb a chceš li zabojovat o starostovskou židli začněte přemýšlet již dnes jak se na ní usadit, s ODS to již nebude, to je dnes již víc než jasné.

   1. Každý starosta začínal..Kotna vyhrabali z bývalého ČML, kde mistroval a Kučeru z ředitelny..Ne každý je hned hotovým starostou a všeumělem..Kdo proboha by vám, kritikům z jejich kandidátky voněl víc?

    1. Tak Bernard vypadá že je schopnej. Chtěl dělat senátora. Být starosta Humpolce je zjevně pod jeho úroveň. Tak tam má poslušnou loutku s odznáčkem ODS v klopě.

     1. Jo a nedušovali se nám všichni z tý báječný party kamarádů že nejlepší na starostu je Kukrechtová? To je integrita názorů, asi jako když Standa přeskakuje od ODS k lidovcům, TOP, ANO a zpět.

     2. Ještě že se tím senátorem nestal..Každý den děkuju

   1. STAN v Humpolci neexistuje. Jejich narychlo spíchnutá kandidátka bez jediného člena hnutí mi jako záruka dalšího úspěchu v komunálních volbách nepřijde.

 5. Hele mě se tenhle lednovej začátek s novinama od města i HUGo líbí. Města v okolí můžou tiše závidět. Koalice si platí propagaci z veřejný kasy, HUGo jede za svý. Takovouhle aktivní opozici jsme už potřebovali jako sůl. Rozhodně půjdu já i manžel na jejich besedu kde se určitě dozvíme eště víc. A snad tam budou i chlebíčky a kafe, ať si okusíme život standartního zastupitele města. :-)))

  1. Tak se taky hlavně nezapoměnte a nestyďte na něco lidí z Hugo zeptat. To byste jinak s tím chlebíčkem a kafíčkem v ruce byla němá jako někteří naši zvolení jedinci.

   1. Už aby byly volby. Zvolte si proboha ty vaše geniální a bezchybná Huga jako z jiné planety, ať je už tady konečně ten ráj na zemi. Nemůžu se už dočkat.

    1. Tak si je vyzadej kdyz tolik chces. Jen pozor. Pak uz Karlik nemusi bejt starostou tak se Standovi a spol. mohou objevit sedy vlasy protoze by nemusely bejt nynejsima zabama na pramenech..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

HuGO občasník 02

Čt Led 23 , 2020
V příštím týdnu vyjde druhé číslo občasníku HuGO. Humpolák Vám exkluzivně, s předstihem přináší odkaz na on-line verzi. Příjemné čtení. Čtěte dále:   Šťastná sedmička. V Humpolci poprvé rozhodnou o penězích města

You May Like

Témata