S autokrosovými mistry uzavře sezónu Holanďan Glenn van Rosmalen

4

pičkoví domácí (a tím pádem i evropští) autokrosaři se rozloučí se sezónou znovu v Humpolci. V sobotu 9. října 2010 se zde už poosmadvacáté uskuteční volný závěrečný závod roku Bernard Cup – Setkání mistrů. Sobotní program na trati Pod Vilémovským lomem začne tréninkovými jízdami v 8.40 hodin, po celodenní sérii rozjížděk je finále na programu v 15.30 hodin.

 

Do Humpolce míří znovu prakticky všichni autokrosaři, kteří letos startovali jak v seriálu Mistrovství Evropy, tak v seriálu Mistrovství České republiky. „S čerstvým titulem mistra Evropy přijede letos pouze Ondřej Musil, ale přijedou i vicemistři Petr Turek a Václav Fejfar“ poukázal na výsledky kontinentálního šampionátu Josef Špaček, předseda pořádajícího AMK Zálesí Humpolec.

Chybět by neměli ale čerství evropští i domácí medailisté jako Marek Stloukal, Petr Bartoš, Roman Kalvoda, Roman Keřka či Radomír Kupec, tradičním účastníkem bude nestárnoucí Jaroslav Hošek. Součástí Bernard cup – Setkání mistrů bude i poslední závod letošní sezony Mascom cup kartkros.

Humpolečtí pořadatelé letošní tečky za autokrosovou sezónou připravili pro diváky ještě jednu motoristickou lahůdku. „Hostem letošního Bernard Cupu – Setkání mistrů bude loňský mistr Evropy , Holanďan Glenn van Rosmalen a jeho krajan Wiely Albers , všichni se na tohle zpestření moc těšíme,“ prozradil Josef Špaček.

Dalším velkým překvapením a lákadlem bude účast herečky, ale hlavně zpěvačky Olgy Lounové, která přislíbila i autogramiádu.

Velkým překvapením pro všechny bude ukázková jízda, kdy si vybraní jezdci zkusí humpoleckou autokrosovou trať v obráceném směru, na což jsou zvědavý hlavně pořadatelé, dodal Špaček.

BERNARD CUP – SETKÁNÍ MISTRŮ

Program závodů:

6.00 – 7.00 technická přejímka – parkoviště závodních strojů

7.45 – 8.30 rozprava s jezdci a losování družstev

8.40 – 10.40 oficiální trénink pro všechny divize

Čtěte dále:   V Humpolci to béčku Velkého Meziříčí vůbec nešlo

11.00 – 12.30 začátek I. série rozjížděk

12.45 – 13. 15 ukázkové jízdy

13.30 – 15. 00 začátek II. série rozjížděk

15.30 – 17.00 finálové jízdy

19:00- slavnostní galavečer ve Spolkovém domě v Humpolci

Další informace:

www.amk-humpolec.cz

Josef Špaček – tel.: 777655290

Axl

4 thoughts on “S autokrosovými mistry uzavře sezónu Holanďan Glenn van Rosmalen

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

"Zahřmělo" jen u Tyršova náměstí

Čt Říj 7 , 2010
„Inventura na radnici“ – Humpolec si v posledních čtyřech letech vylepšoval jméno, budoval chodníky i sportoviště. Zřícený zimní stadion byl do roka zpět. Čtěte dále:   Běh kolem Orlíku 27.5.2023

You May Like

Témata