Také Humpolec uštědřil políček úplatkaření na úřadě

22

Objektivní radniční média, otevřené nakládání s nemovitostmi, transparentní rozpočet, veřejné zakázky a transparentní veřejné zakázky.

Splnění těchto pěti bodů dostalo Humpolec na mapu projektu Města bez
korupce, který spustila nezisková organizace Oživení. Zelená barva,
kterou je Humpolec označen na Vysočině zatím jako jediný, znamená, že
město plní protikorupční opatření místy i nad rámec stanovený zákonem.

Podle tvůrců projektu je jedním z cílů mapy informovat voliče o
skutečném stavu plnění předvolebních slibů a ukázat, v jakých městech jsou starostové a primátoři ochotni přeměnit své sliby v konkrétní protikorupční kroky.

„Boj proti korupci se stal velmi populárním volebním tahákem na hlasy
voličů, po volbách však často zvolení zástupci na své sliby zapomínají.
Mapa tak ukáže, kteří komunální politici mysleli boj proti korupci
skutečně vážně,“ vysvětluje záměr mapy Tomáš Kramár z Oživení.

Celý článek Jana Cihláře si můžete přečíst zde: http://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/20110412_mesta_bez_korupce_humpolec.html

Čtěte dále:   Sbírka pro Leontýnku

Axl

22 thoughts on “Také Humpolec uštědřil políček úplatkaření na úřadě

 1. A zároveň označí komunální politiky, který budou neprijatelný pro domovské strany, protože nezkorumpovaný politik je nevydíratelné a tudíž nebezpečné individuum pro stávající struktury. Proto je jediná šance v nových stranách , kde se může dostat nahoru slušný politik, bez lustrace těch hlídačů nahoře. Takže zapomeňte na CSSD, ODS, TOP ap., jinak se to nikdy nezmění.

   1. Unie nebyla nová strana a proti VV (aniž bych se jich zastával) je vedená mediální kampaň s jediným cílem dostat zpět MV pro ODS a uvolnit penězovody do stranických pokladen.

    1. Normálně uvažující volič vidí,že VV je spolkem rozhádaných strejců a nejde jen o vnitro. VV není etablovanou stranou na krajích a okresech.Je to partička v Praze a např. v Humpolci se jejich popularita ukázala jasně v komunálních volbách. Neměli ani plnou kandidátku a nikdo je nevolil.

     1. 🙂 Je zajímavé, jak si většina lidí myslí, že „normálně uvažující lidi“ musejí za každou cenu mít stejný názor jaký maji oni. 🙂

     2. Jenže bohužel právě na malých městech se politikaří nejvíc.

     3. Každý normálně uvažující člověk už si stačil všimnout, že zatím nejlepší vlády u nás byly ty úřednické. Nemluvě o tom, že do komunální politiky bych tohle politikaření vůbec netahal, v takových městech jako je Humpolec je na všechny vidět a nejde tady o příslušnost, ale o slušnost.

 2. Myslím si, že na radnici v Humpolci jsou slušní lidé.A navíc už není v radě komunista a tak jsem vcelku spokojen.Jen ta městská policie chybí !

  1. komunista v Radě je to nejmenší co by obyvatelstvu mělo vadit.
   O tom je to politikaření. Pokud je dobrý návrh pro město ze strany komunisty, proč ne. Když to přinese obci či městu přínos či zlepšení.Proč i zde koukáme na barvu dresu

   1. A on nějaký komunista přinesl dobrý návrh pro rozvoj města ? To myslíte jako např.zdevastování celých ulic ? Pěkně děkuji , ta sebranka by měla zmizet z politické mapy i v našem městě.

    1. Je otázkou, o co jste konkrétně Vy lepší než „ta sebranka“, používáte-li identické myšlenkové postupy, jako ona…. To se mi strašně líbí, rétorika typu postřílíme všechny komunisty, a pak už ale budeme demokrati!!!! Myslím,že takhle nějak to tady začínalo po válce, co?

     1. Taky bych to tak viděl. Proč si špinit ruce a svědomí, když komunisti vyhynou sami. Jejich vliv, stejně jako kdysi vliv fašistů, slábne a slábne a slábne………

     2. Jak je z Vašeho příspěvku možno usuzovat o historii víte houbeles, o střílení píšete Vy a znovu se ptám – to máme komunisty milovat za to, že zdevastovali velkou část města ? Ostatní rétoriku si nechte pro hlupáky a doporučuji se podívat někdy na jejich dýchánky, nic jiného nežli zášť a nenávist tam neuslyšíte.

     3. Asi tam často chodíte, že tu můžete tvrdit ty řeči.
      Nevím,že by byl Humpolec zdevastovaný.

     4. Dobrý den, o historii, jakožto o čemkoliv, vím v porovnání s Vámi rozhodně houbeles, tak jako každý. To je přece jasné. Jen si říkám, zda je v pořádku oplácet těm, kteří se mi hnusí, jejich vlastními metodami – zda mne to neposouvá na jejich úroveň – tedy úroveň těch jimiž tak okázale opovrhuji.
      A propos, není třeba návštěv jejich dýchánků, stačí přečíst si Váš příspěvek a záští a nenávistí jsem zásoben, myslím, dostatečně. Pěkný den.

     5. Ty chytrolíne,ať jsem procházel kterou koliv ulicí,nemohu říct že je zdevastovaná.Co ale můžu zodpovědně říct,dolní náměstí se sakra nevyvedlo,hlavně to pítko pro ptáky a komunisti v tom prsty rozhodně nemají.Miruna

     6. Ach jo,chytrému napověz,hloupého trkni.Pokud je zde uvedeno,že komunisti zdevastovali velkou část města, tak je to bohužel pravda.Nejdříve vzali majitelům domy, pak je nechali zchátrat a nakonec vybourali co se dalo a postavili tam hnusné paneláky.To snad není totální devastace ? jen se podívejte jak vypadalo město za I.republiky. Trochu přemýšlejte než něco napíšete.

     7. Bohužel,ostatním radíte jak mají přemýšlet a vy sám se tím neřídíte,nebo chcete bydlet ve městě z doby první republiky?Přemýšlejte než něco napíšete.Miruna

     8. Dneska jsou lidi š´tastní, že ty paneláky ,které postavili ti hrozní komunisti vůbec jsou a že stojí.Je jasné, že technologie staveb postoupily a jsou moderní věci,co v době staveb paneláků nebyly.

      Ale díky za ně. dnes jsou možné leda byty na Kasalově pile za 2 miliony. Pro mladé fakt lehce dostupné

     9. Ano, nebylo přece nic snazšího než se zapsat do pořadníku na byt, počkat pár let než na mě přijde řada, mezitím děti dorostou a pak jim ten byt přenechat. Nebo mít protekci a být u komančů správně zapsanej.

      Když už to tu o těch panelácích malujete narůžovo, tak to aspoň napište všechno, ne jen polovinu.

      Murlo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Jarní probuzení kaple sv. Anny

Út Dub 12 , 2011
I v letošním roce budou pokračovat práce na záchraně zapomenuté poutní kaple sv. Anny u Pelhřimova, o kterou se snaží Občanské sdružení Zelené srdce. První ze tří letošních brigád pro veřejnost se uskuteční v sobotu 16. dubna od 14,00 hodin. Více v článku. Čtěte dále:   Kudy kolem Humpolce? To […]

You May Like

Témata