Tenisová hala po X-té

Nová sezona v humpolecké tenisové hale se nese ve starém duchu. Staronový nájemce prostor podniká za staronových, i když o něco výhodnějších podmínek.

Provozovatelka tenisového sportoviště paní Alena Pavelcová ukončila na jaře svoji činnost z důvodu neúměrných finančních nákladů na provoz. Humpolák informoval zde http://www.humpolak.cz/modules.php?name=News&file=article&sid=4683&mode=&order=0&thold=0 .


Město Humpolec vypsalo výběrové řízení na nového provozovatele, ve kterém uspěl David Zvolenský, který vlastní fitcentrum i v Pelhřimově. Ten však posléze o prostory ztratil zájem, neboť dle jeho slov je celkový stav budovy problematický. Na jeho místo tak postoupila právě Alena Pavelcová, která s městem uzavřela novou nájemní smlouvu za výhodnějších podmínek. Halu sice i nadále nelze uspokojivě vytopit, ale nájemné je vzhledem k situaci podstatně nižší než tomu bylo dříve. Snížené požadavky ze strany města zohledňují právě skutečnost, že vytápění se může v případě delší zimy prodražit. To byl také hlavní důvod, proč se paní Pavelcová přihlásila do výběrového řízení znovu.


Navíc město plánuje provést zateplení. Zatím čeká na poskytnutí dotace, ovšem dle vyjádření místostarosty Romana Brzoně bude příští rok již hala zateplená a sportovci se tak nebudou muset klepat zimou.


 


(Zdroj: Pelhřimovský deník)


 

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Víte co je ECOVOICE ?

Út Lis 10 , 2009
„Chápeme, že svět nepotřebuje další módní značku. Svět potřebuje respekt…“

You May Like

Témata