Petr

52 thoughts on “Usnesení v řízení o žádosti Rezidence Na Skalce s.r.o.

   1. V Kletečné mají všichni jasno už několik let. Prostě je to tzv. „Navoněná bída“…….ale pro peníze je celá rodina schopna všeho…..

     1. Už jenom ta skutečnost, že vesele vybírají peníze a slibují byty a přitom vůbec není jasné, kdy budou stavět a jestli vůbec někdy…. myslím, že investor Kopic bude ještě jednou litovat toho, že potkal tyto hochy,,,

 1. Vždyť by to zničilo bydlení všech okolo jak v RD, tak v bytovkách…. my všichni tady doufáme, že to soud zakáže a zvítězí zdravý rozum.

  1. A proc by to melo prosim pekne znicit bydleni? Vzdyt je to plac jak fotbalove hriste. Co jineho nez bytovku by jste tam chteli mit? Zase zahradky s tulipanama a par jahod? Situace se meni, mesto vyviji, potrebuje byty, domy a ty jaksi neni kde stavet. Demograficka studie, ktera tu neni, by nam rekla, ze tu chybi cca 400-500 bytu. Tohle je jen flusanec. Tomu projektu bych za jinych okolnosti fandil. Ty okolnosti jsou spolecnost a lide, kteri jsou za tim. Melo se toho ujmout mesto a postavit tam moderni, elegantni a svezi bytovy dum s dostatkem mensich bytu.

   1. Město nikdy nemůže konkurovat cenou a rychlostí soukromému investorovi. Než se to vyvěsí, projde komisemi, radou, zastupitelstvem, zahrne do plánovaných investic, …. Navíc firmy automaticky povýší ceny pro veřejný sektor o x% atd. atd.

  2. No vidíte, a vemte si to, když se lidé v okolí pivovaru postavili proti dalšímu rozšiřování co vzniklo ze strany Bernarda za hysterii. Sbírání podpisů od kohokoli v celém okolí. A to si stejně jako Vy pouze hájili své okolí.

 2. Město se bohužel bojí investovat do výstavby bytů.Ale stejně se k tomu odhodlat bude muset. Jiná cesta není. Zatím staví soukromí developeři, to vždy ODS podporovala v minulých dobách.

  1. Tam je soukromý pozemek firmy z Havlíčkova Brodu. Ta bude zřejmě čekat, až bude mít pozemek podstatně vyšší cenu a pak to střelí….

    1. Hohoho tak už to dávno není. Dyť vlastníky jsou stejné osoby jako na Skalce. Jen se ten vlastník menuje Byty Humpolec s.r.o.

     1. Tak to je zajímavá partička vykuků. Stavební povolení velmi nejisté, ale byty
      už jsou v nabídce. Jistě někdo složí zálohu 😀 .

 3. Na webu uvádějí, že 75 % bytů je již prodáno. To znamená, že lidi zaplatili už nejen rezervační zálohu, ale už i část peněz za byty. Na to, že není vůbec jisté, zda se bude stavět je to opravdu kousek hodný nějakých tzv. „šmejdů“. Mít v tom peníze, tak je chci okamžitě zpátky, dokud tam ještě (snad) jsou.

   1. Jo to je pravda. Kecy a oblbování lidí za tučné provize, to těm hochům ze samoty vždycky šlo. Bohužel ten jejich vejvar vždycky musela zaplatit protistrana svým prodělkem…..ony totiž ty peníze jsou vždy jenom jedny….ale kopačka jich má dost, tak ono asi bude kde brát….

 4. Jinak dle OR májí obě společnosti – tedy jak Byty Humpolec, tak Rezidence na Skalce základní kapitál 10 tis. Kč. Takže opravdu „důvěryhodné“ společnosti, ke kterým bych si chtěl složit své úspory na nový byt…..

 5. Dubnovi nemají v tomto nárok, pouze to oddálí a budou nové byty.

  Tak to bych netvrdil. Počkal bych až na výrok nejvyššího soudu po všech odvolacích
  řízeních. A ať to dopadne jak to dopadne, je to běh na hodně dlouhou trať.

  1. Fandím Dubnům, že to nevzdávají a postavili se lidem, kteří si myslí, že se vším vydupou. Procenta zachované zeleně splnili fíglem zelené střechy a parkovištěm ze zatravňovacích tvárnic. Byty rozprodají, zelená střecha uschne a trávník v tvárnicích taktéž zajde…..

 6. V každém případě postavit v tomto místě na parcelách původně určených pro výstavbu RD takovou bytovku je zvěrstvo ! Fandím Dubnům i všem okolním obyvatelům aby jim to vyšlo a vrátila se tam výstavba 3 rodinných domů, protože na to jsou ty pozemky vhodné a také za tím účelem je rodina Kopiců kupovala !

  1. Vidím v tom stejnou paralelu jako rozšiřování pivovaru na úkor bytových domů.

   Důležité je se ozvat a dokázat a ukázat Občanům, sousedům ale i vedoucím představitelům města, že město je živý organismus, který má sloužit všem stejnou mírou, a nejen skupince vyvolených, kteří mají nadstandardní vztahy se starostou a tím pádem si můžou zde dělat i to co jde proti logice roku 2020, to je rozšiřování průmyslu v centru města

   A je jedno, že vám ty vaše aktivity odsouhlasí a podepíše 1500 oslů

   To je jen další z laciných pivovarských argumentů

   Dejž nám Pán Bůh štěstí, aby v tomto městě opět vítězil zdravý rozum nad chamtivostí a malostí!

    1. Není osel, ale i na katastru jsou stále vedeny tři pozemky, tak jak byly určeny pro stavbu rodinných domů, které tam měly původně a doufám zase budou stát.

     1. Že vítězí nad odbory je dobře, ale pracovat se musí !

 7. To mi připomíná jeden starý dobrý vtip, kdy na hranicích celník odbavuje Davida Copperfielda a povídá
  mu. To co ty umíš svedu taky. Vidíš támhle ten kamion plný nekolkovaných cigaret a alkoholu ?
  Vezme razítko udělá na papíry buch buch. No vidíš a je z toho kamion plný banánů.
  Čili 3 RD, buch buch a je z toho bytovka o třiceti partajích.

   1. Projekt nevypadá špatně, ale na to místo vůbec nepatří ! A doufám, že příslušné orgány státní správy znovu a důkladně posoudí, jak investor splnil požadavky města na poměr zeleně a parkovací místa. Dle mých informací pouze na papíře a všichni vědí, že v reálném provozu to funkční nebude. Myslím, že to je námět jak pro vedení města, tak i pro architektonickou komisi.
    Přeci není možné schválit něco, o čem všichni vědí, že je to jenom jako i když to na papíře na první pohled podmínky splňuje. HUGO prověřte to !

     1. 🙂 To ste mě pobavil. A jak na vás působí ti, kteří tam sedí třeba už tři volební období?

     2. Boj s blbostí v podání místní koalice by mě taky unavoval

 8. Jen moc na HUGO nespoléhejte, zatím nemají člověka, který by starostu vzal…Tak jenom zlehka…

  1. A město teď má reprezentativního starostu?? A ostatní strany mohou někoho nabídnout?? A proč tak pořád šijete do Huga?? Udělali vám něco?? Zkuste si vážit práce mladých lidí!!

   1. Do HUGO nešiju, mladé lidi obdivuji,že alespoň někteří mají zájem. Jen konstatuji, že zas tak široký kádr nemají, a ano i ostatní strany a hnutí nemají výběr. Je to tím, že drtivá většina Humpoláků jen kritizuje,ale zájem pomoci nemá..A bohužel hlavně mladší generace.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Usnesení z 10. ZM

Pá Bře 6 , 2020
26.2.2020

You May Like

Témata