V rybníku Hadina už plavou ryby

8

V průběhu velikonočního víkendu humpolečtí rybáři osadili čerstvě zbudovaný rybník Hadina novými vodními obyvateli. Těmi se staly ty nejlepší ryby z předchozího výlovu.

Fotoreportáž z výlovu rybníku Dusilák, odkud ryby putovaly na Hadinu, si můžete prohlédnout zde:
http://www.vysocina-news.cz/clanek/hadina-v-humpolci-uz-je-obydlena/

Čtěte dále:   Humpolec už nemusí odmítat děti. Postavil novou školku

myska

8 thoughts on “V rybníku Hadina už plavou ryby

   1. Bylo by dobrý, kdyby ale někdo odklidil ty mrtvé ryby co jsou na březích.Bude jich už kolem 30 kousků,osobně jsem je odnášel od vody.Divím se že se o to nezajímá nový správce,měla by to být jeho práce?Jestli to tam nechají, tak to bude chytání ve smradu.

     1. Mrtvé ryby na břehu jsou nechutné…A co na talíři? Tam Vám mrtvé nevadí? Vy je jíte živé?? A pro přispěvatele výše: Máte dvě možnosti: 1)nechoďte tam anebo 2) místo sezení u compu a rad, co by bylo dobré, se seberte a běžte tam uklidit.

     2. mezi rozkládájící se rybou u rybnika a rybou na taliri je docela rozdil nemyslite? a kdyz je novy rybnik tak propagovan myslim ze by bylo na miste, aby tam bylo v rámci možností čisto.

     3. No já myslím že chytat se tam začne od 1.6. – kolem rybníka totiž ještě pořádně nenarostla tráva. Pokud se tam budete všichni chodit dívat na rybí zdechliny, tak možná bude potom chytání nejen ve smradu, ale taky na blátě…..

     4. Problém je větší než pár zdechlin před týdnem.ryby hynou stále dál.nejvíce amuři a kapři.Dneska jsem viděl jednoho kapra ,byl na boku ještě dýchal ale nemohl plavat.Na sobě měl trochu plísně,zkusil jsem ho rozplavat,ale marně,myslím že zítra je mrtvý! Co když je to špatnou vodou,taky může vychcípat celý rybník.Snad o tom ví vedení MO ČRS Humpolec.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lackův tým ve Francii

St Dub 14 , 2010
Poprvé ve své historii se klub SK TKD Lacek vypravil na turnaj do Francie – cílem byl Alsace Open, který se konal uplynulý víkend ve Strasbourgu. Čtěte dále:   V SeniorCentrech SeneCura rozdávají radost i dobrovolníci, bylo by jich potřeba ale mnohem víc

You May Like

Témata