VOČI 26 : NOČNÍ FILMOVÁ JÍZDA

Sobota 19.11.2022 17:30

Místo konání: Humpolec, Kino Humpolec, Havlíčkovo náměstí 91

V listopadu se můžete těšit na tradiční humpolecké VOČI.

Pořádáme je již po dvacáté šesté a opět to bude stát za to. Tentokrát má naše noční filmová jízda podtitul „napříč kulturami“ a proto Vás naše filmy zavedou do až kontrastně rozdílných prostředí.

Během přestávek se bude podávat čerstvá káva, abyste si udrželi stejně čerstvou mysl a o půlnoci se pak můžete těšit na občerstvení ve formě obložených talířů, řízečků, sýrů a tekuté občerstvení značky Bernard!

VSTUPNÉ 300 KČ NA CELÝ VEČER

rezervace ZDE

Uvidíte tyto 4 filmy:

—————————————————————————————————-

KRÁSNÉ BYTOSTI

Čtrnáctiletý Balli je bytostný outsider z rozvrácené rodiny. Marně hledá oporu doma i ve škole, kde je obětí šikany. Vše se mění ve chvíli, kdy potkává skupinku tří problematických teenagerů, kteří ho nečekaně vezmou mezi sebe.

 

BANGER

S mladým raperem Alexem se nečekaně rozejde přítelkyně Sára. Podle Alexe existuje jen jediná cesta, jak ji může získat zpět, a to nahrát banger. Honba za slávou a respektem na hudební scéně se přetaví v zoufalý a nebezpečný čin ohrožující desítky mladých lidí na životě.

 

DIVOCH

V zoufalé snaze překonat krizi středního věku Martin utekl ze společnosti, aby žil v lese. Obstaral si luk a výstroj jeskynního muže, ale pravdou je, že přežívá jen tak tak. Jednoho dne narazí na Musu, drogového dealera, který je zraněný a na útěku. V naději, že uniknou mnoha problémům, se excentrické duo vydává na hektickou jízdu napříč fjordy.

 

 

TROJÚHELNÍK SMUTKU

Model Carl a jeho partnerka influencerka Yaya jsou pozváni na luxusní výletní plavbu. Když ale nečekaná událost zamíchá kartami, charaktery cestujících se ukáží v pravém světle. Ruben Östlund natočil břitce satirickou komedii o společenských rolích a opojné síle moci, která nenechá na nikom nit suchou.

Čtěte dále:   Letní kino

zdroj: www.infohumpolec.cz

 

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pelhřimov na vánoční stromek čeká. Humpolec už ho má, podívejte se

St Lis 16 , 2022
Zachovat vánoční atmosféru spolu se stromečkem a osvětlením, nebo za adventní dekorace ušetřit? Ve dvou největších městech Pelhřimovska se rozhodli vydat první cestou. Při večerních procházkách nebudou lidé potkávat chudší výzdobu oproti předchozím letům. Pelhřimov s Humpolcem se však přesto budou od sebe stromky lišit. Čtěte dále:   Program humpoleckého […]
Příprava na Vánoce v Humpolci

You May Like

Témata