Vysočina má svůj e-shop. Nabízí turistické brožury i Igráčka

Vysočina Tourism představuje nový e-shop, kde nabízí propagační předměty a turistické publikace o Vysočině. Originálním kouskem je například vysočinský Igráček turista a turistka nebo kniha Vysočina – příroda a krajina plná nádherných barevných fotografií.

„Vytvořili jsme e-shop jako další formu, jak návštěvníkům Vysočiny, příznivcům, turistům a všem zájemcům nabídnout naše propagační materiály, publikace, suvenýry. Najdete ho na adrese eshop.vysocina.eu. Na potřebě jeho vzniku jsme se shodli s naším zřizovatelem, Krajem Vysočina, neboť dnešní doba není příliš nakloněna hromadnému setkávání při veletrzích cestovního ruchu a dalších akcích, při nichž jsme turistům předávali naše turistické brožury až dosud nejčastěji,“ uvedl Tomáš Čihák, ředitel Vysočina Tourism.

Stejně jako na veletrzích, i v e-shopu je Vysočina Tourism nabízí zájemcům zdarma, jen za poštovné a balné. Nechybí tu novinky, jako jsou Pivovary s výletem nebo Vysočina sklářská. Zájemci zde najdou turistickou mapu Vysočiny s legendou v češtině, angličtině i němčině, mapy s cyklotrasami a seznamem ubytování, z dalších brožur můžete objednávat třeba Hrady, zámky a historické objekty na Vysočině, Památky UNESCO, Top atraktivity Vysočiny a další.

Dobrým tipem na krásný vánoční dárek může být velká obrazová kniha Vysočina – příroda a krajina za 499 Kč. Publikaci vydal Kraj Vysočina v roce 2019, má 264 stran na křídovém papíře, je rozdělena do patnácti oddílů podle regionů Vysočiny. Množství základních informací o jednotlivých lokalitách doplňuje spousta úchvatných, barevných fotografií typického rázu krajiny, rostlin a živočichů dané lokality. U každého oddílu najdete mapu celého okresu, kde jsou vyznačeny evropsky významné lokality, chráněné krajinné oblasti, přírodní parky, památky a rezervace.

Pod vánoční stromeček můžete objednat i naši deskovou hru Vysočina, která prověří vaše znalosti o kraji v devíti stech otázkách. Je určena 2–6 hráčům starším 12 let a stojí 249 korun.

Čtěte dále:   Nové silnice na Pelhřimovsku. Opravuje se v Humpolci a dočká se i průtah Lukavce

Víte, že legendární hračka Igráček je z našeho kraje? Turistu a turistku i s logem Vysočiny na tričku, mapou a dalekohledem vyrábí firma v Novém Veselí na Vysočině a v našem e-shopu lze hračku pořídit za 99 korun. A až si ji koupíte, nezapomeňte ji vzít s sebou na výlet na nějaké vaše obzvlášť zamilované místo na Vysočině, vyfotit ji tam a poslat nám snímek. Rádi jej ukážeme na našich sociálních sítích jako inspiraci ostatním.

  • zpráva převzata od Vysočina Tourism

www.vysocinatourism.cz

www.vysocina.eu

Petr

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Šampaňské se chladilo marně, jediný hlas rozhodl o neúspěchu Pro TOP Vysočinu

St Říj 7 , 2020
Pak Dvořák odchází ven, zvoní mu telefon. „Zasr… Humpolec,“ praští naštvaně s mobilem o stůl jeden z kandidátů. Potom kdosi ztiší televizi, kde celé odpoledne běží volební speciál ČT24. „Kde je Zdeněk? Zavolejte ho někdo,“ vyzývá předseda Jiří Blažek. Na tvářích některých kandidátů je vidět, že je zle. Čtěte dále:   Tipy na […]
Šampaňské se chladilo marně, jediný hlas rozhodl o neúspěchu Pro TOP Vysočinu

You May Like

Témata