Výzva

Prectete si prosím tuto výzvu a predejte ji dále, mohla by se z ní stát geniální akce, pokud budou všichni spolupracovat!


Neustále stoupající ceny alkoholu získávají zastrašující rozmery. Je nejvyšší cas na reakci nás – postižených. Celosvetove stoupají ceny alkoholu neakceptovatelným zpusobem, i když jsou miliony barelu v zásobe. Nyní se rozhodli alkoholoví producenti snížit svou produkci o dva milony barelu denne, aby vyhnali ceny umele nahoru. Všichni postižení jsou nutne vyzváni k protitahu. Rozhodující den je 30. dubna 2004.


Pokud se tento den všichni rádne vožereme, nemuže si trh této skutecnosti nepovšimnout. Uvedomme si, že máme-li jako spotrebitelé moc, meli bychom ji použít. Dnešní moderní komunikacní prostredky umožnují informovat o této akci ve velice krátké dobe obrovské množství lidí… Abstinujte pred nebo po 30. dubnu 2004, ale 30. DUBNA 2004 SE ZLEJTE JAKO DOBYTCI! Akce je nutná proto, aby pár set milonu notoriku vcetne TEBE ukázalo producentum, že se jim prejídají neustále rostoucí náklady na alkohol a mají toho tak akorát po krk a nekdy taky plný kecky. Spolupracujte a predávejte zprávu dále! Pošlete informaci prátelum, známým, spráteleným lékarum ze záchytky i psychiatrum, kterí se váš již desítky let marne pokoušejí zbavit závislosti! Vyprávejte o ní v hospodách, vinárnách, barech, bufetech a samoobsluhách, na pohrbech, v úradech i v kostelích!


Ožerte se a mužete si z 30. dubna 2004 udelat nezapomenutelný den (predevším proto, že si nic nezapamatujete…)


Děkujeme, vožerte se!


Originál této zprávy byl dorucen z Nemecka, kde se plánuje ve stejný den stejná akce. A urcite nezustane jenom u Nemecka – Rusko v tom jede už celá desetiletí.


ZÁPORNÉ PRÍKLADY:


Joachim Klaus Wiener-Bode z Baden-Badenu výzvu neodeslal a transplantaci cirrhotických jater prežil jen o necelý týden.

Čtěte dále:   Lampiónový průvod

Ole Gunnar Petersen z Kodane byl také nad podobné veci povznesen, výzvu smazal bez preposlání a druhý den ráno byl nalezen nahý v Malmö s totální ztrátou pameti.


Ani starý Magdon výzve neveril, nikomu o ní nerekl a padl s rozbitou lebkou do príkopy!


KLADNÝ PRÍKLAD:


Jorge Luís Bilbao z Lisabonu naopak tento e-mail odeslal triadvaceti kamarádum-Portugalcum (prestože neumeli cesky), v souteži portugalského ministerstva zdravotnictví vyhrál trídenní pobyt na umelé ledvine plne hrazený pojištovnou a TRI DNY NEMUSEL CHCÁT!


Retez se nesmí pretrhnout!

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Sv. Mikuláš se bude opravovat

Út Dub 27 , 2004
Odbor životního prostředí a památkové péče dostal za úkol spolupracovat s Římsko-katolickou církví v Humpolci při vypracování potřebné dokumentace a odeslání žádosti o dotaci z Fondu Vysočina na opravu věže kostela Sv. Mikuláše na Horním náměstí v Humpolci. Oprava by se měla realizovat ještě v tomto roce. Čtěte dále:   […]

You May Like

Témata