Zastupitelé se sejdou naposledy

51

Humpolec – Naposledy v současném volebním období se ve středu 26. září sejdou humpolečtí zastupitelé. Na programu je například aktualizace povodňového plánu nebo podpora projektu Sanace areálu bývalých Humpoleckých strojíren.

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Libor Plíhal

Nejvíc času budou mít zastupitelé na bod, který se nazývá Koncepce průmyslu a informace k výzvě „80“. Jednání, které začíná v 15 hodin, bude naposledy jako starosta řídit Jiří Kučera, který už v nadcházejících volbách nekandiduje.
Zdroj: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/zastupitele-se-sejdou-naposledy-20180925.html

převzato z: https://pelhrimovsky.denik.cz/zpravy_region/zastupitele-se-sejdou-naposledy-20180925.html, autor: Jiří Jíra

Petr

51 thoughts on “Zastupitelé se sejdou naposledy

 1. A bude se jednat o prodeji parkoviště u autobusáku?! V kolik hodin ? Půjde to dle původního rozpisu, abychom se mohli přijít osobně podívat? Takovou taškařici musíme vidět na vlastní oči !

  1. Taškařice je to pokaždé. Ne každý zastupitel se umí držet toho zlatého pravidla, když něčemu nerozumím, tak do toho nemluvím.

     1. Myslíte, že už nebude chodit na ZM s kamerou?
      To jako, že tam teď chodí jen kvůli Kučerovi, nahrává si to a pak se nad tím někde ukájí? 🙂

     2. Natáčet může, není to zakázané…Proč to kritizujete

     3. Nikdo nic nekritizuje, jen si z toho děláme legraci, to také není zakázané.

     4. Ono zatím ani není zakázané to kritizování. Vy to ale asi zakážete,“ že ANO “ nebo spíše “ že HUGO “ ?

     5. A co bude dělat Kučera, když nebude na chodbách úřadu pokřikovat na své kolegy (na P. Hrbka) ……. „seš nějakej pos.anej, co“! Šel jsem platiti místní poplatky a vida toto, tak se mi udělalo ze starosty opravdu zle.

     6. Troufám si odhadnout, že starosta pan Kučera si jistě nějakou činnost najde, neboť si s tím vždy věděl rady po většinu svého života před nástupem do funkce a to zjevně i bez Vaší „péče“. Co ale budete dělat Vy, až tam nastoupí ti noví čistí a neposkvrnění holoubci ctnosti, poctivosti, neomylnosti a dokonalosti, to mám fakt strach.

     7. Vzhledem k jeho věku si bude užívat důchod a vnoučata. A blábolům předchozího příspěvku , že slyšel na vlastní uši atd., co na to říct. Je to stejné jako bych napsal ,že jsem toho pisatele na vlastní oči močit na památní obětem války na náměstí. Má to naprosto stejnou váhu.

     8. Tak už dokázal co chtěl. Tedy zlikvidovat poslední vhodný pozemek k budoucím zastávkám, tedy stávající parkoviště. Tudíž se rozčilovat nemusí. Bohužel musím konstatovat, že včera mu nikdo nedokázal pořádně vysvětlit proč je to hloupost. Paní Štěrbová kuňkala, Brukner se snažil, ale proud Kučerových slov byl silnější, komunisté mlčeli,soc dem. schválí ve strachu všechno a na prosby ši názory zřetel neberou. To je dvojice Balnohová, Krejčí. Bohužel to je realita

     9. Nechápu. Je to stále dokola. Příští měsíc bude dokončen nový terminál hodný nového tisíciletí. Na pozemcích města se najdou v případě potřeby místa na vybudování zastávek. Ale město by si mělo na věčné časy nechat tento „strategický a krásný“ kout? Raději než nové maloobchody?

     10. Mluvíte mi z duše. Mám někdy pocit, že kdyby se Město Humpolec rozhodlo udělit občanům doživotní měsíční rentu ve výši 2000,- EUR na hlavu, stejně by se to některým nelíbilo a pořádali by proti tomu štvanice a sepisovali petice apod..

     11. Zastupitelé většinou dvanácti hlasů rozhodli velice správně a dobře o prodeji parkoviště u stávajícího AN firmě, která zde vybuduje nákupní zónu. Bohužel lidovci a zastupitelé za ANO se projevili jako lidé, kteří nepřejí rozvoji města. Pamatujme si to až půjdeme začátkem října k volbám, prostě tyto strany nevolit !!

     12. Rozvoj města bez veřejného autobusového nádraží nebude v budoucnu bez problémů. Takže naopak ti kdož neschválili prodej pozemku mají na srdci budoucí vývoj města !

     13. Naopak, ANO a lidovci se pokusili pro město zachránit již jednou ztracený pozemek. Holt mají na dopravní obslužnost ve městě jiný názor než vedení.
      Gratuluji Kučero, konečně jsi splnil zadání z konce min. voleb období a můžeš jít v klidu do důchodu, konečně jsi to parkoviště prodal!! Odměna byla zasloužená.

     14. Kdyby nový autobusák nevyhovoval standardům, příslušné úřady by ho nepovolily! Kdyby ale Spolek proti Humpolci nezvolil zdržovací taktiku, mohl autobusák již dávno prokázat svoji životaschopnost. Mohl již nějaký čas sloužit a situace mohla být o mnoho jasnější. Takto se to pouze zdrželo, nic to nevyřešilo, a prostředí se pouze zasmrdělo nenávistí k jiným názorům.

     15. Ale jděte, nově budované nádraží absolutně nesplňuje novodobé standarty, viz. vycouvávání autobusů z jednotlivých zastávek. Je to chyba. V této lokalitě dále není dostatečně široká komunikace, aby zvládla nápor přijíždějících a odjíždějících autobusů a kamionů a zároveň automobilů z benzínky icomu. Aby se na území města našli místa pro zastávky (když ani Kraj s autobusovým nádražím v Humpolci již nepočítá), bylo by právě vhodné ponechat si některý strategická místa ve vlastnictví města, parkoviště u bývalého autobusáku je pro případnou zastávku ideální. Tedy byl.

     16. Prý dostalo Město Humpolec během září další dvě nabídky na odprodej pozemku parkoviště u bývalého autobusáku ? Jakým způsobem Město rozhodlo, ve prospěch jedné konkrétní firmy ? Bylo na prodej vypsáno nějaké výběrové řízení nebo proběhla dražba ?? Mám obavu, že starosta zadělal Městu Humpolec na další soudní žalobu !! Ale samozřejmě z toho bude vinit jiné !

     17. ODSČSSD jsou gauneři. Tak si je zvolte znovu. Stádo ovcí.

     18. Kdyby nový autobusák nevyhovoval standardům, příslušné úřady by ho nepovolily! Kdyby ale Spolek proti Humpolci nezvolil zdržovací taktiku, mohl autobusák již dávno prokázat svoji životaschopnost. Mohl již nějaký čas sloužit a situace mohla být o mnoho jasnější. Takto se to pouze zdrželo, nic to nevyřešilo, a prostředí se pouze zasmrdělo nenávistí k jiným názorům.

     19. No bodejť. Dyk je přeci normál stavět bez povolení, stačí legitka ODS a pár zlaťáků klukům na volby. Musíme si pomáhat!

     20. Začalo se stavět na černo, tj. bez schválené stavební dokumentace. Vycouvávání autobusů ze zastávek není zakázané, ale již se nepoužívá. Je to totiž krajně nebezpečné!

     21. Ano, ještě parkoviště mohl koupit někdo jako výhodnou investici a nechat ladem…

     22. Kratochvíl z ICOMU si za své nakradené stamiliony koupil celé vedení naší radnice. Je to moc smutný příběh. A chlapům ze spolku nenadávejte, že zdrželi výstavbu nového AN. Oni pouze doložili na úřad, že ten pomatený gauner a zloděj neoprávněně omilostněný Klausem, staví bez řádného povolení ( když nepočítám tichý souhlas místní prohnilé ODS )

     23. Ještě že anonymně se může napsat cokoli bez obav ze soudu! Byl by to neslavný konec našeho odvážného bijce!

     24. Chybu vidím trochu i v dosluhujícím starostovi. On opravdu nic nedbal na petici v roce 2016, na názor, že ne všichni stojí o obchodní zónu, nezadal veřejnou anketu o tom, zda obyvatelstvo chce něco podobného. V tom se mnoha voličům dost zprotivil. Chtělo to částečně vyjít vstříc i odpůrcům a jednat trochu jinak.
      Ono i ty časté narážky na jednání zastupitelstva o tom, že díky jistému pánovi, který natáčí jednání a jemu podobných tu zónu tady nemáme bylo opravdu arogantní a postu starosty nehodné. Často jsem měl z jednání dojem, že se starosty opravdu ostatní bojí a když se výjimečně někdo ozval, tak rychle pomáhal pan pivovarník a názor pomohl protlačiti. A není to jen můj dojem.

 2. Kučera a ta jeho partička ať už táhnou. Něco sice odvedli ale ta arogance moci z něj prská. Je potřeba nových sil. Nezkorumpované tváře.

   1. Kladu hypotetickou otázku.. Kdo z nových tváří,pokud budou zvoleni bude chtít opustit své místo a stát se třeba starostou či místostarostou? I to by měl volič vzít v potaz. To znamená pokud se všichni lídři dostanou na radnici a vytvoří se nějaká koalice tak kdo to vezme?
    Přál bych si,aby jedna strana opravdu zvítězila a neopakoval se tak scénář roku 2014, kdy tři strany měly po pěti mandátech. Je třeba jasného vítěze, ne tři shodné.

    1. Skvělá argumentace!!!
     Vysvětlete nám tedy logicky, proč dlouhá léta kandiduje pan ing. Stanislav Bernard?
     Proč otevřeně pohrdá voliči, kteří mu stabilně sypou vysoký počet preferenčních hlasů?
     Proč chtěl být senátorem, ale role starosty Humpolce je pro něj podřadná, nezajímavá?
     On přece může opustit své místo v pivováře, tam ho již dávno zastane Filip.
     Je mi líto, ale já mu už hlas nedám. Byl to on, kdo mohl zamezit komedii kolem Kukrechtové a Kučery, přesto nic neudělal. Díval se na špinavé kšefty ODS s úředním bláznem Kratochvílem a republice kázal o čisté hlavě.

     1. Naštěstí při jeho kandidatuře do Senátu dostal napráskáno od Milana Štěcha.

    2. Kdo? Kratochvíl z knihy se na to ttepe jako Šulc. A nebo Bendl. Hasiče nejmenuje to je luza a ty dvě baby od pohrebaku neštěstí.

 3. Starosto je na čase, že vypadnes. Když jsem se dnes díval na video tak mi bylo z těch tvenjch keců zle. To bylo úplatku co. A tvůj společník Nesmyslo je jen pro protože si nemá kde koupit boty? Jak směšné. Kolikrát si je koupil v Humpoleckych obchodech. Když zhruba počítám ve třech v době co jste šli chrnet na úřad. Ano vlastně Humpolecti už je neprodávají nikdo z Humpolaku je u nich nemakupoval. Tak každý zkrachoval. Je dobré že je konec. Nemysli dobře se ti spát nebude. Ty jsi tu vlastně již dávno neměl být.

    1. Krásná přesmyčka a vlastně rozkošná hádanka.
     Slohová práce pod vlivem alkoholu = slíh. :-)))

 4. Byl jsem naprosto zklamán počínáním Máchy, Bruknera a Arnotové. Jsou čtyři roky v koalici, která ovládá radnici a na posledním zasedání jdou s opozicí. Jejich dvojaké působení na radnici a v zastupitelstvu je nechutné. Podle mého názoru se jim to v nynějších volbách vymstí a dostanou pouze jeden mandát !

  1. Pro mě byly velkým zklamáním erudované a profesionální názory paní Štěrbové a p. Bruknera z oblasti městské hromadné dopravy.

   1. Byli v pořádku a správně proti. Protože podobné hlasování vůbec nemělo být na posledním jednání stávajcíího zastupitelstva. Naopak si myslím, že tento jejich krok jim hlasy přinese

    1. Nejde o to, že byli proti, to je v pořádku, jejich názor. Jde o to jakými nesmysly argumentovali. Někdy je lepší říci méně.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Volby do zastupitelstev obcí 2018 - Humpolec

St Zář 26 , 2018
Komplet kandidátka

You May Like

Témata