Ve Francii se koná festival českého piva

9

Pivo je v zemi galského kohouta přeci jen trochu ve stínu jiného národního nápoje – vína. Ale i ve sladké Francii se začíná těšit čm dál větší oblibě. A tak se zde uskuteční první festival českého piva ve Francii. Festivalu se účastní i pivo od humpoleckého pivovaru Bernard.

Zajímavý článek o festivalu a rozhlasový rozhovor  (obojí ve francouzsštině) si můžete přečíst a poslechnout na stránkách francouzské sekce Radio Prague International: https://francais.radio.cz/fete-de-la-biere-tcheque-en-france-premiere-8693108

Axl

9 thoughts on “Ve Francii se koná festival českého piva

     1. Podle Poutnìku by se dal trasovat koronavirus. Komu Poutník chutná, ten je pozitivní, protože ztratil chuť.

     2. to kecas. Pelhrimovsky pivo je dobry. 12ctka je fakt supr. Kazdymu chutnat nemusi ale za sebe rozhodne doporucuju zkusit.

     3. S tim trasovanim vyborny napad 😀
      Uz jsem se otestoval a vse je v poradku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Chata u jezu poblíž Humpolce ve filmu Soukromá vichřice byla jen atrapa

Út Zář 29 , 2020
Pivo je v zemi galského kohouta přeci jen trochu ve stínu jiného národního nápoje – vína. Ale i ve sladké Francii se začíná těšit čm dál větší oblibě. A tak se zde uskuteční první festival českého piva ve Francii. Festivalu se účastní i pivo od humpoleckého pivovaru Bernard. Zajímavý článek […]
Pod touto skálou - hned vedle jezu - stála v roce 1967 kašírovaná chata. V osadě Petrovice patřící pod Humpolec vznikla kvůli filmu Soukromá vichřice.

Témata