Dotace na opravu fasád

Pouze necelé dva týdny zbývají k tomu, aby majitelé domů mohli podat žádost na městský úřad v Humpolci k získání dotace na opravu historických fasád. Jedná se o domy postavené před rokem 1938, které se nachází v pohledové části, navazují na veřejná prostranství nebo tvoří uliční zástavbu.

Humpolečtí zastupitelé schválili finanční obnos na podporu oprav historických fasád v městě. Dotace mohou získat majitelé domů postavených před rokem 1938 bez ohledu na to, zda jde o fyzickou či právnickou osobu.


Celkem do projektu investuje radnice v Humpolci půl milionu korun, přičemž maximální částka pro jeden projekt je stanovena na 250 tisíc korun. Příjemce dotace se na projektu musí podílet minimálně padesáti procenty.


Zájemci o prostředky vyplní žádost, která je k dispozici na městském úřadě Humpolec. Posledním termínem podání je den 14. března 2010.


Bližší informace o projektu poskytne František Kocman, tel. 565 518 180


e-mail:  frantisek.kocman@mesto-humpolec.cz

myska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Humpolec bude mít ještě letos kompostárnu

Čt Bře 4 , 2010
Pouze necelé dva týdny zbývají k tomu, aby majitelé domů mohli podat žádost na městský úřad v Humpolci k získání dotace na opravu historických fasád. Jedná se o domy postavené před rokem 1938, které se nachází v pohledové části, navazují na veřejná prostranství nebo tvoří uliční zástavbu. Humpolečtí zastupitelé schválili […]

Témata