MĚSTO HUMPOLEC BUDE MÍT ZCELA NOVÉ VEDENÍ

86

Město Humpolec povedou nově zástupci čtyřčlenné koalice, která během víkendových komunálních voleb získala v úhrnu 11 mandátů z 21 zastupitelů.

Po vzájemném vyjednávání mezi zastupiteli zvolenými za subjekty STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ, ANO 2011 s podporou nezávislých, Česká pirátská strana a Sdružení nezávislých kandidátů HUMPOLECGO! byla uzavřena koaliční smlouva, kterou ve čtvrtek 29. září 2022 podepsali všichni koaliční zastupitelé.

Starostkou města se stane Mgr. Alena Štěrbová (ANO 2011 s podporou nezávislých), místostarostou pro investice Ing. Petr Machek (HUMPOLECGO!) a místostarostou pro školství, kulturu, cestovní ruch a sport Mgr. Pavel Hrala (STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ).

Koaliční smlouva, která je uveřejněna v plném znění, vymezuje též programové priority v podobě desatera základních pilířů. Jsou mezi nimi například otevřenost radnice, zdravé finance, podpora bydlení a vyšší bezpečnosti, důraz na rozvoj města včetně místních částí a další. Nově zformovaná koalice klade velký důraz i na spolupráci s opozicí.

🧡 Ať žije Humpolec!
https://bit.ly/3LUDLrH

Čtěte dále:   Velikonoční jízda

86 thoughts on “MĚSTO HUMPOLEC BUDE MÍT ZCELA NOVÉ VEDENÍ

  1. Magor Hrala s 323 hlasy bude místostarosta. Potěš koště, tomu se říká dohoda . Paní budoucí starostka si dělá 🐐🐐

    1. Ne, pani Sterbova dle vlastnich slov nema s politikou ANO nic spolecne. Samozrejme si lze do kapsy a aspon vidi na konkretnim prikladu, ze ANO je naproste moralni dno.

     1. Srovnejte se s tím, že ANO jako takové humpoláky vůbec nezajímalo. Cílem bylo demokratické odstavení ODS od vedení města. 32 let je doba moc dlouhá, aby post starosty drželi pořád oni. Takže spojovat ANO se Štěrbovou tak chytré není, protože pamětníci ví, že Štěrbová kopala vždy za pravici, a to už od doby KDS, krátce ODS a Unie svobody. Tu fakt s Babišem do holportu nemá cenu dávat.

     2. ale ted kope za STBaka, viz volby senatora v Jihlave. Diky ale ne. Moralni dno.

     3. Ne, fakt nemá smysl ji dávat do holportu s pánem, který je obviněn z dotačního podvodu, který má za sebou členství v STB a který zneužìval úřad premiéra k zaklekávání na své ekonomické konkurenty. Ona to možná ani neví a prostě je jen koníkem v jeho stáji, chuděra. Ji totiž nemá cenu spojovat s nikým, protože ona se vlastně nikde dlouho nezdrží.

 1. Machek je možná trochu architekt ale investice ? Jediný co dělá je hluk v parku, tak by mu možná měla nechat tu kulturu

 2. Kazdy, kdo si pamatuje pana Hralu, jak mu šlo studium na místním gymnáziu, tak se teď popuká smíchy, když zjistí, že je místostarosta mimo jiné pro školství.

  1. Školství si vzal na starost místostarosta Machek, asi by to Pavlík Hralů všechno nezvládl…. a nebo si ho paní Alena pamatuje z gymplu, jak mu to nešlo, a proto mu to nesvěřila….

 3. Mno asi takto, změnu ano, ale za každou cenu? Jako vážně Hrala místostarostou? Kukrechtová hodně špatný, Brukner švindlíř, ale Hrala? No tvl…
  Dále, Petr Machek je jistě schopným mladým mužem, ale zvládnout investice ve městě s rozpočtem kolem 350 mil.?
  Jediné čemu věřím jsou zkušenosti paní Štěrbové, ale valné mínění o jejím charakteru také nemám. No uvidíme jak to bude šlapat jako celek.
  Ale Hrala je totalne mimo.

  1. No, tak tohle není dobré ani jako vtip.Jedině snad lze doufat v kalkul paní AŠ, že si ty dva mimoně nasadila do kožichu záměrně a bude si je vodit. V podstatě v to doufám…

   1. Jak se asi sestavují koalice? Když potřebuju do party i ty slabý, musim jim za to neco asi dat ne. Čemu se divíte?

 4. Tak to je fakt pěknej nátěr. Místostarosta s mandátem něco málo přes třista hlasů. 3 x huraaaaaaaááááá!

 5. Hledám, hledám ale marně. Kde jsou komentáře poražených, co říkají nové garnituře pánové Kučera, Bernard či Brukner. Dohodnou se jak chtěli s novou koalicí na rozvoji města ? Nechce se mě věřit, že jsou zalezlí a foukají si rány, vždyť toho tolik chtěli v dohodě udělat !

 6. No, tak to tedy nezbývá než z celého srdce poděkovat pomazaným hlavám voličů paní Štěrbové, že zvolili do čela města člověka, který klidně svěří post místostarosty osobě, která se po celé uplynulé volební období chovala tak. že by směle mohla kandidovat na obecního blba. Blahopřejeme. Jen tak dál 🤭

 7. To je vážně hrůza. Ten člověk nemá naprosto žádnou kompetenci pro takovou funkci, Výsměch občanům města. Fakt móóóc pěkný začátek. Holt nová doba: “ Blb dělá místostarostu“ !

   1. Já bych to bral sportovně a tím, ze Humpolec zase jednou prepisuje historii. V Římě se málem stal kůň senátorem, tak proč by v Humpolci nemohl být osel místostarostou?

 8. Hrala to je síla největší blb. Těší mě vítězství ANO pana Babiše. A paní Štěrbová je za ANO.

   1. Štěrbová zde byla lídr za ANO již v roce 2014 Jarku. Sestavila kandidátku a vyhrála volby. Bohužel pro ní jí obešly další strany, to je život.

    Výtah k moci využili Jirků, Mikulášek a Dvořáková, když pak Štěrbovou odvolali z FV, na přání pana Bernarda. Jelikož Štěrbová to by la, kdo odvažně upozornil a napomohl odkrýt systematické porušování zákonů pivovarem Bernard.

    Jsem přesvědčen, že i díky těmto věcem Štěrbová získala nejvíc preferenčních hlasů a historicky nejvíc mandátů (6).

    Vyčkejte, uvidíte že zde nebude nouze o pořádné kostlivce.

    Nevěřím Bernardovy jeho zdravotní problémy, je to prolhanej hajzlík, který když zjistil, že nebude vláda podle jeho gusta, tak se rychle sbalil a vypadnul.
    A bojí se šetření policie, dokážete si představit tu ostudu až se potvrdí soudní znalecký posudky, že pivovar se obohacoval na úkor města?
    A kdo si myslíte, že zarazil forenzní audit tohoto podezření? ODS v čele s Bernardem.

    1. Aaa, anonym. Vše ví.

     Mohu se zeptat – jaký je rozdíl mezi soudním znaleckým posudkem (který _se_ má co nevidět potvrdit) a forenzním auditem (který měla zarazit ODSka)?

     Tydlencty termity, to je boj 😀

     1. Františku, aby bylo mozne podat ci nepodat trestni oznameni, musite mit zdokumentovanou konkretni castku, k tomu vam poslouziforenzníaudit, ktery vám tuto škodu přesně vyčíslí. Soudni znalecky posudek je jiz dukazni zalezitost pro pripadne soudní stání.

    2. Rok 2014 byl trochu atypickým. Štěrbová vyhrála o pár hlasů před ČSSD a ODS na počet odevzdaných hlasů nikoliv na počet mandátů, kdy tři subjekty měli po 5. Tudíž hovořit o jasném vítězství Štěrbové roku 2014 není tak docela přesné.

 9. Politiku musíme dělat s lidma co máme. Nikdo nám lepší nedá…
  Josef Pláteník v seriálu Okres na severu

 10. A já s ním souhlasím. Lidi si vybrali, upřímné pozitivní lidi a ty složili koalici. Konec diskuze, zbytek je mlácení prázdné slámy a fňukání lidí podporujícich Dohodu.

  Ale ani Dohodářům nejde o moc, ale o město, více zde:

  https://dohodaprohumpolec.cz/

  Koalice má sice dnes 11 zastupitelů, ale jestli Dohodáři mluvili v předvolební kampani pravdu, tak budou koalici podporovat taky. Jelikož koaliční smlouva je opravdu tvořená pro město.

  https://drive.google.com/file/d/1tQiM0VCgEdlt8bKgejUiGK6JRp6Ku4k7/view?fbclid=IwAR2B5BuIxGMaIeEGybXfAgeB26-jET2f2me_1WQV4Q5fOcd_Y1sNjuYDLVA

  Je smutné, že ješte ani nenastoupili do úřadů a už se šíří osobní útoky.
  Dejme jim 100 hájení.

 11. Máte co jste chtěli, požadovali jste změnu tak si ji užijte, ještě budete vzpomínat na minulé vedení. Horliva baba v čele, obecní blb, a stromovkovej ataše u korejtek. Sestavicka jak ze Švejka. To se bude budovat, to budou nápady až vám budou oči přecházet.

  1. Změna je zcela normální jev a to,že Humpolec tady 32 let měl v čele jen zástupce jediné strany byla spíše neskutečná anomálie. Okolní města už změnou prošla minimálně dvakrát a také dál fungují, tak se netrapte,že ODS prostě vypadla na čtyři roky ze hry. Už vládla moc dlouho. Myslím si, že pobyt v opozici by každou stranu měl osvěžit, třeba i personálně posílit a opět se může vrátit.

 12. V Humpolci se rozšířily hádky, chaos a osobní napadání

  Žijeme v krásném městě, které se daří rozvíjet. Ale v posledních dnech se v Humpolci rozšířily nepochopení a osobní napadání. A to neprospívá ani obci, ani životu v ní. Aby se nám tu dobře žilo, musíme se spolu umět dohodnout. V atmosféře hádek a osobních útoků se nedá budovat město.

  Dohodněme se, že se budeme chovat kultivovaně.

  Vaše osobní útoky jsou nehezké.

  Dohodáři, zkuste se vyrovnat s tím, že si volič demokraticky vybral ve svobodných volbách. Nefňukejte, nekňučte. Hlavu vzhůru. Zvítězila demokracie!

  1. Čím dál víc je vidět, jak moc to s tou slušností Dohodáři opravdu mysleli.
   Levné pivo, levné sliby, levný slovník. Bohužel.
   Hezký večer všem normálním lidem. Ať žije Humpolec!

  2. Ale tak vetsina obcanu Humpolce nemela potrebu jit volit. Ziji svuj zivot a spolehaji sami na sebe. Protoze zmenu jestli je na radnici Lojza Knizka nebo Darbujan Vyfetlo stejne nikdo nepozna.Humpolec je pekne udrzovane mesto, tak snad jen aby to tak nejak zustalo, at je ve Zlutaku kdokoliv.

   1. Bohužel by se mělo říct. Pokud občana Humpolce nezajímá, že se volí do komunálu a je mu to jedno, je to opravdu moc smutné. Prostě raději se rýt v hlíně na zahrádce v Lužické nebo pod Valeem a večer čumět na televizi. To vyhovuje mnohým humpolákům víc.

 13. Ale buďte přece nad věcí. Jo a demokracie tady zvítězila před více než třiceti lety, tak tady zase nelžete. Jinak by jste se těžko dostali na radnici. Dohoda navíc proklamovala neútočení během volební kampaně a to taky dodržela. No a teď je po volbách a čeká nás tudíž další kolo zábavy.. Vy budete koalice a proti vám bude opozice. To je taky demokracie. Tím pádem asi příležitostně občas něco schytáte, ne? Vždyť jste to sami bohatě zaseli. Není to snad úkolem opozice? Přece tady nechcete národní frontu. Ale hlavně se bojím, že si to celkové moc berete. Tak nekňučte a nefňukejte tady, když se o ty vaše lumeny někdo trošičku otře.😁

  1. Já s tím nemám problém, to jen hošani z ODS jsou moc cukříku.
   Máte pravdu, zábava bude pokračovat a samozřejmě se stále těšíme na závěry policie. Nejen já, ale předpokládám, že i vy chcete znát, jestli se zde dlouhodobě soukromé firmy provázány s radnicí obohacovaly na úkor našeho města.

   Tak nepřepínejte a zůstaňte s námi.
   Dohodneme se, že se nedohodneme.

   1. Už se na ty čistky těšíte, co? AŠ má paměť jako slon a pokud nedokáže potlačit svou pomstychtivost, nebudete asi celé čtyry roky dělat nic jiného.

 14. Doufám, že nová koalice si nechá zpracovat forenzní audit na možné podezření z obohacování se pivovaru Bernard na úkor města Humpolec.
  Minulé vedení svojí silou toto zametlo pod koberec.
  Padni, komu padni.

  1. K čemu forenzní audit, když to šetří policie. Nejsou to vyhozené peníze? Aby to nedopadlo jak žaloba ZR na zastupitele .

 15. Taky v to doufám. Možná ,že by bylo úplně nejlepší zrušit místní oddělení Policie ČR pro její nadbytečnost. Nová koalice totiž bude celé nastávají volební období pravděpodobně jen vyšetřovat kriminální činy ODS za uplynulých 30 let. A proto jste si je přece zvolili, ne?

  1. Jj chápu, je težké přijmout fakt, že po 30 letech vašeho vládnutí, se dostáváme do normální situace, že zákony musí platit pro všechny stejně.

   PS: místní oddělení policie slouží na prevenci, pokuty a maličké delikty. Na trestné činy je zde pelhřimovské oddělení hospodářské kriminálky. Nebojte oni chlapci z Pelhřimova pracují pomalu, ale pečlivě.

   1. Velmi se těším, až ti chlapci z pelhřimovského oddělení vydají prohlášení, že se žádné milionové ztráty neprokázaly. Prostě blamáž

    1. A pokud někoho obviní? Co budete dělat pak. Rozpadne se vám svět, jelikož zjistíte, že jste se nechali od zdejší ODS a KDU, tahat za fusekli?

  1. Dohodářům se stahují žaludky z představy, kolik toho vypadne ze skříní nebo z toho kolik toho nezrealizují ve svém klientelistickém světě, který si zde dekády budovali.

   Myslíte si, že se bude kupovat Vodak za 100 milionů, sen pana Bernarda?

   1. Dohodáři spíše mlčí a žádné hnojomety ven nevypouští. Bohužel stále jen štěkají příznivci nové koalice .Asi se mermomocí těší na čistky a vyřizování účtů. Tak to vnímám osobně já, a to nevolím žádného z hlavních protagonistů humpoleckých komunálních bojůvek. Tedy ani Dohodu ani Ať žije Humpolec..

    Těším se hlavně na výkon nových místostarostů. Pro oba to bude těžká zkouška schopností, ale i silných nervů. Řídit Platformu je jistě náročné, ale post místostarosty je ještě náročnější. Přichází tedy lidé mladí, tak to chtěla většina z těch co šli volit. Takže je to zde a nyní už musí sami ukázat jak to zvládnou.

 16. Nemám obavu, že by práci, kterou zde předváděli damy Bartáková či Kukrechtová nebo pánové Namyslo a Brukner, že by pánové Hrala a Machek nezvládli.
  Štěrbovou s dovolením nebudu porovnávat ani s Kučerou ani s Kratochvílem. Jestli chcete někoho pomlouvat, dejte mu nejdřív možnost se ukázat. Vaše plivání na lidi, kteří ještě nebyli ani zvolení prvním zastupitelstvem, je ubohé. Bylo by fajn, aby obživlý představitelé Dohody si zklidnili své fans.
  Hezký víkend

  1. Pravda. Beznny obyvatel mesta nepozna nic, vubec nic. Jeste tak kdyby nova kostata vymetla celodenni okupanty parkovacich mist z centra.

   1. A mohla by pokračovat zkostnatělými úředníky v důchodovém věku!!! Obzvláště ty ve vedoucích funkcích…

   2. A co by jako měl poznat?běžný občan v celé ČR je ten, který nechodí k volbám a má všechno v řiti. Možná si v teple domova v diskuzích jako tato anonymně vyleje srdce, zanadává více či méně sprostě…to je vrchol jeho občanské angažovanosti…😏

 17. Že vás to baví.

  Ano Hugo Pirati a Stan udělali koalici a vybrali lidi do čela radnice.

  Někdo město spravovat musí a k tomu slouží volby. V těch někdo vyhraje a někdo prohraje. Poté kdo má koaliční potenciál sestaví vládu a určí vedení a to vládne většinou 4 roky do dalších voleb. Vystavujte vysvědčení za 4 roky. A pokud možno přihlašte se politickým stranám jako skvělý kandidát, určitě budou šťastný z takových pomocníků, podle vyjádření na humpolaku, to vypadá, že kritici ještě nwzvoleného vedení, jsou skoro géniové, kteří se sice neumí ovládat, ale co, kdo by chtěl, aby génius byl dokonalý.

  Běžte ven, do hospody, zasportovat, ale už se začněte bavit něčím jiným než pomlouváním Hraly, Machka, Štěrbové.

  Stydím se za vás.

  1. Copak, nechutná vaše vlastní medicína? Vítejte na druhé straně. A protkze jste od začátku věděli, že jste lepší, než my ostatní, tak by vás to nemělo vůbec překvapovat.

   1. Ukažte mi kde kdokoliv v Humpolci napadal Kratochvila, Bruknera, Kukrechtovou první rok ve funkci!!
    Dokažte to, ale to je to, co vy Dohodáři neumíte, argumentovat nebo klást důkazy. Umíte jen pomlouvat a pak pokrytecky tvrdit, že jste sluníčka.

    1. Tak to si asi vy antidohodáři umíte dohledat, třeba tady na humpolaku. Nebo snad ne? Vybíráte si z reality jen to, co se vám hodí. Pro mě jste mnohem větší chucpe, než ta sebranka, co na radnici končí.

    2. Pokud byla na současnou sestavu na radnici kritika, tak kvůli konkrétním činům.
     Budoucí starostka a místostarostové ještě ani nezačali, a už jsou tady zakydáni hnojem. To je ta slibovaná kultura chování, placená pivovarem.

     1. Ne, to zase lžete. Byly tu výkřiky, že se tam krade a pod. Aniž by to bylo podloženo fakty. Ale teď asi budeme křičet, že všeci kradnú…

     2. Křičíte a lžete tu Vy. K tomu kradení se psalo i v profi médiích. Forenzní audit byl silou koalice znemožněn. A Policie ČR vyšetřuje činnost v období současného vedení, ne budoucího.

     3. Víte, asi budeme všichni rádi, až tomu sporu bude konec a všechna obvinění budou vyvracena nebo potvrzena, se všemi důsledky. Pro mě je problém v tom, že označujete lidi za zloděje, aniž by to bylo potvrzeno a doloženo. Proto chucpe.

 18. Ale tak ruku na srdce. Hnojomet tady v originale spustil Ryznerovic Zdenda a jeho grupa, pak se pridali ti co se jim misto na radnici libilo. Dohoda nedohoda mam to vsechno u zadele. Jen trochu objektivity by to chtelo. Aneb kdo seje vitr …

  1. Rýzner pouze nastavil zrcadlo stavu humpolecké komunální politiky. Důkazy a fakta, jsou pro Bernarda a Kučeru, hnojomet.

   Miláčci úplně stejně všechno přetáčí Babiš. Jak vidno Standa Babiše nejen podporoval, obdivoval, ale i se jím hodně inspiruje.

   Vy porušujete zákony, ale špatnej je Rýzner.

   Pusťte si Babiše jak mluvil v minulém týdnu o Vystrčilovi! Stejná demagogie, stejné zoufalství!

   Myslím, že i když policie v Humpolci někoho obviní, stejně za to bude moc Rýzner.

   Jste trapný.

   1. Přesně tak!
    Dohoda jde od válu tak se křičí a fňuká. Bože já se tak těšim až se začnou vynořovat jednotlivé levárny a že jich tam za 32 let bude!
    Asi v některých rodinách nebude klidné spaní.
    Apropos, nevíte zda je cena u místního piva stále na 11-cti korunách? Asi ne co, už to stálo dost a nic z toho…

   2. A: obvini a po tom prijde spravedlivy trest a podekovani Ryznerovi

    B: neobvini a z Ryznera je podly praskac co mestu skodi

    1. Aha, takže Rýzner škodí městu. Tím, že mu příjde divné když město platí ze svého zemní práce za pivovar. Pivovar se fakturou po pěti letech sám přiznal. Na tom není co řešit. Kdyby Rýzner nic nedělal, tak žádná faktura od Vodaku pivovaru nešla. Kdo má v Humpolci od Vodaku splatnost za odebrané služby pět let? Asi jen pivovar a jen v tomto případě. Koho by překvapilo, kdyby mu nefakturovali ani plný objem stočného, když si bere vodu i od jiných dodavatelů a ze svého vodojemu? Nebylo by překvapující, kdyby Vodak fakturoval pivováru stočné jen v množství vody které odebírá od Vodaku. Stočné za ostatní grátis na vrub drobných blbců, co platí pravidelně měsíčně. Asi toho je moc, co Policie šetří. Čekám podobný proces jako s Babišem a konec pohádky o hodném Standovi.

    2. Bestačilo by u B, že se Rýzner omluví.

     Proč máte ihned potřebu ho urážet přívlastkem podlý práskač, který škodí městu.
     Jako člen FV zjistil, že se porušují zákony od pivovaru Bernard (to i pan Bernard a starosta přiznali), zároveň jsou tam ješte vypracovány soudní znalecké posudky, které hovoří o škodě kterou pivovar spáchal městu.

     Není to náhodou o tom, že městu škodí ten kdo bezohledně porušuje zákony?

     Nedělal Rýzner náhodou svojí práci jako člen FV?

     Asi nikdo nebude rozporovat, že z lidí kteří sedí ve FV nebo v zastupitelstvu, tak jsou Rýzner a voplakal jediní, kteří opravdu rozumí číslům.

     Neměli bychom být spíše rádi, že je zde někdo kdo ve svém volném čase, věnuje svojí energii a schopnosti našemu městu?

     Nevznikla celá tato nevraživost nádou díky tomu, že na to Rýzner přišel a Bernardovi nezbývalo nic jiného, než se veřejně přiznat a tím vlastně popřít co oficiálně tvrdí jeho PR, a sice že je to poctivý podnikatel bojující proti korupci?

     Neděje se náhodou korupce přímo pod svícnem (Humpolec), kde bývá příznačně největší tma?

     A nerozvítil Rýzner baterku do té naší humpolecké tmy, ve které jsme zde všichni žili?

     Po pravdě kdo z vás zde opravdu věděl před dvěma roky, že pivovar a samospráva porušují zákony?

     A nebyl to hlavní důvod proč ODS i přes masivní kampaň oslabila oproti minulým volbám?

     Vrátím se k vašim závěrům:

     A padne obvinění, uvidíme jak se to bude dále vyvíjet
     ( nemusíme nikomu děkovat, je to jeho součást práce)

     B policie odloží
     ( buďme rádi, že je vše OK, když se ještě Rýzner omluví, bude to fajn)

     Bohužel v Humpolci není mnoho lidí, kteří rozumí číslům a ještě mají pracovní výkony, važme si každého, kdo nabízí svoje služby našemu městu.

     Co je lepší zastupitelstvo a výbory plné lidí jako je:

     A) Arnotová, Balnohová, Jirků, Bendl, Hrdlička atd..

     B) Bernard, Rýzner, Voplakal, Brukner, Machek, Alenka

     Osobně dávám přednost B a nějak mi nevadí, že se vždy neschodnou a sem tam se pohádají, ale díky diskuzi a dohadům vzniká to nejlepší.

     Nejsme v Rusku, kde rozhodne vůdce a všichni uctivě tleskají a pokyvují hlavou.

     1. Ale tady nikdo nikoho neurazi ani neglorifikuje, protoze doposud nikdo nevi zda A nebo B. Kapisto ?

 19. Samozřejmě by nové trio na radnici mělo mít nějaký čas na převzetí agendy a seznámení se s chodem města. To uznávám. Ale v kampani a vůbec po celé opoziční období naznačovali co a jak mělo být lepší a pod. Takže počítat s nějakou dlouhou dobou hájení nemohou. Lidé budou chtít vidět konkrétní výsledky a to jak voliči, kteří jim hlas dali, tak ti co podpořili Dohodu.

  To není hnojomet na nové vedení, to je popsání reálné situace, která existuje a částečně si ji bývalá opozice, dnes tedy nové vedení samo způsobilo.
  Opět není z této trojice nikdo ekonomického vzdělání, a to už bude druhé období. To není kritika to je opět prosté konstatování.
  Koaliční smlouva je napsána pěkně, je dobře,ře je zveřejněna. To v minulosti opravdu nebývalo zvykem.
  Bod, který možná není tak důležitý, ale ve smlouvě je zmíněn, a to ten, že by se uvažovalo o jiném místě na schůze zastupitelstva. Současná zasedačka na úřadě je opravdu krcálek. A já osobně bych navrhl i změnu jednacího dne zastupitelstva na čtvrtek.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Cvičení na Workoutovém hřišti v Humpolci pro maminky

Pá Zář 30 , 2022
Veronika Císařova a se svoji kamarádkou Lucii Hronkovou pořádají každou středu ráno cvičení pro maminky s dětmi (s kočárky i bez). Jedná se o HIIT Cardio s kočárkem 20 min a kruhový trénink 25 min. Čtěte dále:   Motorkářský doupě nekončí - mění se
Cvičení na Workoutovém hřišti v Humpolci pro maminky

You May Like

Témata