Modernizace silnice v Čejovské ulici v Humpolci pokračuje

9

Kraj Vysočina pokračuje se stavebními pracemi na II. etapě modernizace průtahu Humpolcem. Od úterý 3. dubna je tak pro veškerý provoz uzavřena silnice II/347 v ulici Čejovská v Humpolci. Stavební práce budou probíhat v úseku od ulice Sluníčkova po konec města Humpolec ve směru na Světlou nad Sázavou v délce cca 360 metrů.

Vozovka v těchto místech dle diagnostického průzkumu vykazuje nedostatečnou únosnost s výskytem značného množství poruch, a proto dojde ke kompletní výměně konstrukčních vrstev. Úsek přímo navazuje na loňskou I. etapu rekonstrukce silnice II/347 ve stejné lokalitě, která zahrnovala úpravu ul. Čejovská v délce cca 500 metrů a vybudování nové okružní křižovatky II/347, III/34771 (směr Budíkov) a místní komunikace (směr centrum).

cejovska humpolec modernizace KR VYS 1

cejovska humpolec modernizace KR VYS 2

cejovska humpolec modernizace KR VYS 3

Komunikace před a po úpravě

Stavební práce si vyžádají úplnou uzavírku od 3. 4. do 16. 7. 2018. Objízdné trasy pro vozidla do 12 tun a pro tranzitní nákladní dopravu budou vyznačeny. Objízdná trasa pro osobní dopravu povede přes Budíkov a Kejžlici, pro tranzitní nákladní dopravu pak po silnici I/34 (směr Havlíčků Brod) a po silnici II/150 (směr Světlá nad Sázavou).

Modernizovaný úsek silnice II/347 v délce jednoho kilometru je součástí širšího konceptu postupné přestavby celého silničního tahu mezi Světlou nad Sázavou, Humpolcem a dálnicí D1.

Na projekt II/347 Humpolec – ul. Čejovská, okružní křižovatka s celkovým rozpočtem téměř 28 mil. Kč kraj požádal o finanční podporu z Integrovaného regionálního operačního programu.

Text a foto zdroj: Kraj Vysočina

Čtěte dále:   O titul Stavba roku soutěží centrum Bernardu i pavilon pelhřimovské nemocnice

Petr

9 thoughts on “Modernizace silnice v Čejovské ulici v Humpolci pokračuje

 1. Jenom 360 metrů… já myslel, že budou dělat Čejovký kopec. Ale stejně je to ranec 28 mil. za 360 metrů tzn.1 km normální silnice skoro za 80 melounů…

  1. Lépe čtěte:
   Na projekt II/347 Humpolec ul. Čejovská, okružní křižovatka s celkovým rozpočtem téměř 28 mil. Kč kraj požádal o finanční podporu z Integrovaného regionálního operačního programu.

     1. nevím jak někdo může pustit dopravu pŕes Hadinu potkal jsem se tam s kamionem a byl to mazec!!!!!

     2. katastrofa .. jsem zvedav kdo zaplati opravu silnice na Kejzlici vedouci pres Budikov uz takhle to tak stoji za prd pres ty rokate uzavirky

     3. zadne nesmysli kazdou chvili se tu take potkavam s kamiony a silnice na Budikov je v katastrofalnim satvu a nikdo s tim nic nedela to jako budem jezdit jen po kamenech co tam zustanou uz ted je to tam sama dira ……

     4. Ještě měsíc vydržíme :), potom se bude dělat Lužická. Doufám i chodník a osvětlení. Nyní je to nejhorší ulice v Humpolci.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pálení čarodejnic

Po Dub 9 , 2018
Program pro děti, živá hudba, skupina historického šermu. 30.4.2018, Lipnice nad Sázavou. Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Oblíbená zelená je venku i uvnitř. Takové zajímavé bydlení najdete u Humpolce

You May Like

Témata