Na Humpolecku se množí loupeže

Do bytu v panelovém domě v Humpolci na Havlíčkově náměstí vnikl ke konci minulého týdne neznámý pachatel.
Byt v pátém patře prohledal, z kuchyně odcizil finanční hotovost a z obývacího pokoje zlaté šperky. Dokonce si odnesl i zubní můstek se zlatými zuby. Majiteli bytu tak způsobil škodu ve výši 34 000 korun.


Další případ řádění zloděje v domě se odehrál v minulém týdnu v Želivě. Do rodinného domku pětaosmdesátileté ženy vnikl neznámý pachatel a z obývacího pokoje jí odcizil finanční částku ve výši 23 374 korun a osobní doklady.


Rovněž v Želivě se v pátek dopoledne odehrálo loupežné přepadení šestašedesátileté prodavačky. Kolem deváté hodiny dopolední do obchodu s textilem vešel muž, který prodavačku vyzval, aby mu vydala tržbu. Když mu obsluha sdělila, že žádné peníze nemá, vyšel muž před obchod, kde sebral dlažební kostku a tou pak následně uhodil prodavačku do hlavy. Poté vzal ženě z kabelky finanční hotovost 2.780 Kč, ženu v prodejně uzamkl a klíč odhodil do křoví. Prodavačka vylezla oknem, přivolala policisty z obvodního oddělení v Humpolci a ti přibližně za půl hodiny zadželi podezřelého. Dvaapadesátiletý muž z Chotěboře byl obviněn z trestného činu loupeže , za kterou mu hrozí odnětí svobody na dva roky až deset let. Zranění ženy si vyžádá léčení v délce nejméně jednoho týdnu.

Na osvěžení v motorestu Velký Rybník se zastavila osádka vozu Mazda. Dvacet minut neznámému pachateli stačilo k tomu, aby vnikl do opuštěného auta, zde odcizil kosmetický kufřík a peněženku s doklady a kreditní kartou. Ze zavazadlového prostoru pak ještě přibral kufřík s osobními věcmi a třemi tisíci korun v hotovosti.

I taková věc, jakou je mobilní chemická toaleta, je pro zloděje vhodnou kořistí. Na obvodní oddělení policie v Humpolci bylo oznámeno, že z parkoviště za dálničním mostem přes dálnici D1 u Koberovic, se ztratilo chemické WC. Pachatel tak způsobil škodu ve výši 35.000 Kč.

Čtěte dále:   Vloupal se do hotelu v Humpolci. Ukradl peníze a cigarety

myska

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Plněný pstruh na TimeLordův způsob

Pá Lis 18 , 2005
Blíží se pomalu Vánoce a já tu mám pro Vás jeden netradiční nápad pokrmu na některý z adventních dní. Čtěte dále:   Vloupal se do hotelu v Humpolci. Ukradl peníze a cigarety

You May Like

Témata