Na Vysočině přibudou prvosledové hlídky. Jako reakce na brodský masakr

1

První na místě nahlášeného trestného činu. Jako první zasahují. To jsou prvosledové hlídky. V Kraji Vysočina jsou speciálně vycvičení policisté v Jihlavě, Třebíči, Žďáru nad Sázavou, Havlíčkově Brodě a v Pelhřimově.
„Kromě toho jsou do systému prvosledových hlídek zapojeny další dva organizační články a těmi jsou Pohotovostně eskortní oddělení se sídlem v Jihlavě a Speciální jednotka Dukovany, která má sídlo přímo v areálu Jaderné elektrárny Dukovany,“ připomenula mluvčí Krajského ředitelství policie kraje Vysočina Dana Čírtková.

Prvosledové hlídky mají speciální výstroj i výzbroj. Policisté museli projít intenzivnějším výcvikem.
Prvosledové hlídky mají speciální výstroj i výzbroj. Policisté museli projít intenzivnějším výcvikem.

Celý čánek zde: https://jihlavsky.denik.cz/zpravy_region/v-novem-meste-pribudou-prvosledove-hlidky-jako-reakce-na-brodsky-masakr-20210227.html

Axl

One thought on “Na Vysočině přibudou prvosledové hlídky. Jako reakce na brodský masakr

  1. Tak to je pecka, že už nyní reagujeme na rok 2015. Tak nějak to k Andrejovi a jeho ere patří. Holt ti, co si pro něj měli včas přijít, nepřišli. I v pekle se ho boji…😁

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Bytový dům v Humpolci: návrhy představí výstava přímo v ulicích

Po Bře 1 , 2021
V Hálkově ulici v Humpolci by mohl vyrůst nový bytový dům. To, jak by mohl vypadat, se však veřejnost kvůli pandemii nemohla dozvědět. Proto se radnice rozhodla z několika návrhů uspořádat netradiční výstavu přímo v ulicích města.
Vítězný návrh nového bytového domu v Humpolci.

You May Like

Témata