Noční řádění v Humpolci – ul. V Brance

44

Opět se stupňuje noční řádění v Humpolci

Každý víkend, resp. zejména pátky až do brzkých ranních hodin – hlasitá hudba; vandalismus – likvidování majetku, nejen soukromého, ale i městského; močení po celém okolí, odpadky všeho druhu v celém okolí. To je každo-víkendové řádění v Humpolci v ul. V Brance.

Party House Tennessee pořádající diskotéku produkující hudbu, která určitě nesplňuje příslušné decibely pro tuto lokalitu.

Ale největší problémy se dějí na ulici, omladina likvidující okolí – značky, ploty, auta, koše, popelnice, kontejnery prostě vše, co jim přijde pod ruku. Automobily stojící v zákazu zastavení, ideálně s otevřenými dveřmi a puštěnými repro na MAX. Řvoucí a pištějící děvenky, značně omámené alkoholem, které sotva stojí na nohou. Další kapitolou jsou mladící močící všude, kde je napadne, včetně přilehlého parku, který má sloužit zejména pro děti…a v tom si ráno v sobotu či neděli mají hrát? Poházené lahve, nedopalky, kapesníčky, pomočený celý park i okolí. To je jen mírný popis toho, co se děje víkend či víkend a stále se to stupňuje. Co na to Policie či Město Humpolec…?

foto z minulého pátku, resp. již soboty – zde ještě dopravní značení stojí (cca 0:30)

 

V sobotu ráno dopravní značení v tomto stavu:

 

Petr

44 thoughts on “Noční řádění v Humpolci – ul. V Brance

 1. ještě že máme ve městě kamerový systém, Policii ČR a nejrůznější komise pro blaho občanů

 2. Bydlim nad popsanym mistem, asi o 30m vys a o 100m dal. Takze to, co maji V Brance lokalne, ja mam taknejak globalne. Sice ne v plne palbe, ale nahlas a doplnene o nocni deni v parciku za postou, parku nad prodejnou Zempo a dilem i ze Stromovky. Spat pri otevrenem okne jsem zvykly az do prvnich mrazu, tak si to uzvam fakt do sytosti. Vyzivne to bylo predevsim v obdobi, kdy jsem soboty vstaval na 5 do prace 🙁
  Me osobni reseni je emigrace z Humpolce pryc, tohle je jeden ze tri hlavnich duvodu. Systemove reseni nevidim 🙁

   1. Jasně 🙂

    Kravál, a nejen ten kulturně diskotékový.

    Potřebuju vypadnout z paneláku a na dům ve městě mi nezbývají prostředky.

    A vůbec, mám dlouhodobě pocit, že já jsem vlastně venkovan, vidlák, drn, redneck a senochrup 😉

  1. No mi bydleli za Krušovicema jak je církev nová naděje .. barák propojený s diskotékou ale jak mluvíte o tom otevřeném okně tak jste mi připomněl když jednou večer usínáme a v tom pod okny. Hele kolo ..a druhý hlas to je moje kolo to beru a první se diví a říká támhle je kamera ajo tak to ne… To kolo bylo moje 😀 takže stručně v Humpolci to žije už co já byla náctiletá. 🙂

 3. Spát s otevřeným oknem a vstávat v 5:00 je problém i jinde. Na rybníčku a všude kde se nějaký lidi schází. U zálesí bylo vždy rušno

  1. Vzdyt pisi, ze svuj soukromy exit uz mam rozhodnuty a spusteny. Chapu ze ve meste, byt je to “mesto” typu Humpolec, je zivo a zivot je slyset.

   Nicmene chapu i lidi, co bydli primo nad tou kratochvili a nemaji ani naznak sance na klid v noci. Nemaji kde se dovolat a nenajdou zastani. Symbolem alibismu pri reseni situace je ta pokacena znacka zakaz zastaveni. Pokud si pamatuji, je casove omezena na patecni a sobotni noci. Na fotce v clanku za ni stoji hned 4 kousky. Ten paty je v krizovatce a neni poznat zda uz za znackou. Jenze mesto ma splneno – obcani si stezovali na nocni prijezdy a odjezdy a hluk s tim spojeny, tak jsme tam dali znacku, tim je to zakazany a problem vyresen 🙁

 4. Neomluvitelne chronicke selhavani koalice i opozice vedeni mesta a v neposledni rade policie.
  Ano Frantisku. Bronx.

 5. Každý je strůjcem osudu svého. Tak jsme si to říkávali. Bývalý starosta rád říkával to je jen bouře ve sklenici vody. Bude nás víc, aby se ledy pohly, věci se řešily a lidé nakonec byli spokojeni?.

 6. No jo, ono kdyby řval takovej kravál Karlovi v Družstevní pod oknem, tak by to vyřešil, ale anžto je toto někde V Brance, tak je mu to buřt…

  1. Tak Karlovi to v Družstevní nevadí 😄ona Jiricka taky není žádnej med…. Co si budeme 🤷🏻‍♀️

 7. A jak chcete řešit tuto situaci? Jedině pokuty majiteli provozovny, důsledná kontrola, komu se nalévá, pět pokuty.. A to třeba každý týden. Pořádná perzekuce je potřeba.
  Jiná pravomoc Polic ČR v době svobody bohužel nepřísluší..

  1. Nevidím důvod proč by toto měl řešit majitel provozovny,nebo za to dostávat pokuty. Maximálně tak za nadměrnou hlučnost ale může mu být fuk, že jsou lidi prasata a dělají tam bordel a kácí značky. Jeho problém je to jen uvnitř.

 8. To ma resit cela ta parta na radnici vcetne opozice. Resi ty jejich zabomysi valky a skutecne problemy obcanu jsou jim u zadele.

 9. Rušení nočního klidu má na starosti Policie ČR nebo Městská policie.

  Opozici ať navrhne cokoliv, tak jí všechno koalice zamítne.
  Pusťte si zastupitelstvo na youtube

  A jestli vám přijde rozkrádání veřejných financí jako žabomyší válka, tak to je stejná úroveň jako ten IŤáček František, všude byl, všechno viděl a navždy bude volit “borce” z místní ODS

  V celostátní politice existuje stejná kategorie individuí, které zase nikdo nepřesvědčí, že Zeman a Babiš jsou zlo.

  Prostě někteří lidé to tak mají🤔

  1. Melo by snad byt v zajmu cele radnice aby se ve meste dodrzoval verejny poradek. A pokud policie nekona, je na radnici aby zajistila napravu.

   1. Myslíš ty z radnice který ani neuměj zajistit pořádek na Stromovce ? A nebylo to Hugo , kdo volal už minulý léto po ostraze ? A nebyla to koalice , kdo dlouhodobě tuhle věc pořádku vůbec neřeší ?

    1. To je bohužel tzv. demokracie, když většina zamítne něco menšině. I když by to byl sebelepší návrh. To sice něco ukazuje o koalici, ale je to vše demokraticky odhlasováno..

 10. Pred nedavnem jsem na Platforme byl a ostraha po celem parku fungovala. Stejne tak i v minulosti na Bernardfestech.

 11. Položme si otázku zda chceme tedy zřízení městské policie v našem městě.. Diskutujme věcně a k tématu..
  Jestli je situace ve městě tak vážná a jestli by výhody fungování MP převýšily náklady na zřízení. Nedělejme si iluze, že by celé město zvládl jediný strážník, nebo městem pověřený hlídač. Varianta tzv.hlídače parků se objevila již v diskusi na fcb.profilu jednoho humpoleckého hnutí.

  Téma MP se již v minulosti otevíralo vždy v roce komunálních voleb,nyní je ještě rok před námi. Shrňme tedy klady a zápory, případně co by strážníci vše ve městě mohli řešit. A co by také řešit nemohli, nebo neměli..

  Díky za rozumnou výměnu názorů.
  Zbyněk Loskot, člen MO ČSSD Humpolec

  1. Tento problém by přeci nemusela řešit městká policie. Na dodržování nočního klidu stačí i ta státní. Městká police má tu nevýhodu, že si na sebe musí vydělat. A každý MP pochopí, že nejlépe se vydělává kasírováním motoristů. Na policejní stanici sedí policisté a tak by stačilo sem tam příjit a umravnit ty skupinu co dělá bordel. Jsou městečka kde MP není a například v 9:00 jde policista se správcem hřiště a na noc se hřiště zamkne aby tam v noci nedělal nikdo bordel.

  2. městská policie je fajn pokud SEŽENETE a ZAPLATÍTE dostaek KVALITNÍCH strážníků. Což je vskutku problém.
   Vím to z vlastní zkušenosti.
   V době, kdy je problém sehnat dostatek KVALITNÍCH státních policistů (většina uchazečů pohoří na náročných fizických testech, druhým nejčastějším důvodem k nepřijetí jsou psychotesty) bude problém sehnat městské strážníky , kteří nemají zdaleka takové pravomoci , jako má PČR, nemají výsluhy a ani tak vysoké platy.
   Provozovat městskou policii s bandou ustrašených psychopatů co neuběhnou 100 metrů ostrým klusem jsou vyhozené peníze. které bude městská policie vybírat na pokutách a buzeraci motoristů.

  1. Za mě tohle fungovat nebude. Ty kluci nemají žádné pravomoce, donucovací prostředky nesmí použít. Ty frajeři z diskotéky by se jim smály do xichtu.

     1. Příčinou „bordelu“ (viz výše) těžko mohou být stížnosti….

   1. Stačí se podivat na některý členy MZ v Humpolci a hned do sebe všechno zapadne. I s mistrem Volnym.

    1. Tak to bych prosil trochu rozvést, to bude jistě zajímavá úvaha. Děkuji a preji krásný den. Ovčan

     1. Je pravda, že opakovaně volit takové ňoumíky jako je Bendl, Balnohová, Hrdlička, Jirků, Arnotova či Vystrčil nebo Mácha (1/3 zastupitelstva) je čirá nezodpovědnost.

      Leč, když se voličům líbí Zeman, Babiš, Okamura nebo Volný tak proč by v Humpolci nemohli zvolit takové prosťáčky, jako tyto zastupitele.

      Vox populi, vox Dei!

      Bohužel!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tip na výlet - Vandr soutěskami Křinice

Pá Zář 10 , 2021
Dnes vyrazíme na výlet poněkud dál, mimo kraj Vysočina. Na základě článku v magazínu Outdoor jsme se vypravili prozkoumat krásy Zadní země (jak trampové přezdívají Českému Švýcarsku). Místní skalní bludiště a hlavně divočina hraniční říčky Křinice je pro mnohé poutníky nejhezčím místem celé republiky. Přespat jsme pak chtěli v kdysi […]
Tip na výlet - Vandr soutěskami Křinice

You May Like

Témata