Opilec v Humpolci nebyl schopen chůze ani dechové zkoušky

10

Třiačtyřicetiletý značně opilý muž si „ustlal“ ve čtvrtek 27.8. večer na zemi ve Lnářské ulici v Humpolci. Přivolaná policejní hlídka ho eskortovala na záchytku.

„Policisté na místě nalezli muže, který vykazoval známky značné opilosti, neorientoval se v času ani prostoru, nebyl schopen samostatné chůze ani dechové zkoušky,“ popsala opilcův stav policejní mluvčí Stanislava Rázlová.

Muž svým jednáním ohrožoval svůj život a zdraví, proto jej policisté neprodleně zajistili a převezli do protialkoholní záchytné stanice k vystřízlivění.

Axl

10 thoughts on “Opilec v Humpolci nebyl schopen chůze ani dechové zkoušky

 1. To je zbytečné mrhání časem,penězi a benzínem,vozit tyto pochybné existence někam na záchytku. Nechala bych je tam,kde jsou,vystřízlivění přijde samo. Stejně – ještě jsem neslyšela,že by někdo za pobyt na záchytce zaplatil. Maximálně odvézt hned za město a je to. Jaképak ceráty,když nemaká.

   1. Bohuzel je to tyz pan,ktery se potuluje od Lidlu,Billu az k Penny Marketu a kazdeho zada o drobne.Jakmile je z drobnych obnos,je ryhle vymenen za neco tekuteho.Tentokrat byli asi milodarci stedrejsi.Co z toho prameni?Preberte si sami,ale penize na jidlo bohuzel nepouzije…

    1. nicmene kdyz se mu neco stane, tak napr. policie muze mit problem protoze mohli konat a nekonali. Tj. odvezt ho musi. Ze zachytky pak domu se nejak dostane, ale asi mu to par dni potrva

 2. Problém bezdomovců a ochlastů je za současných podmínek v dnešním politickém systému neřešitelný.
  Není povinnost pracovat a ani nabízenou ruku k nějaké práci pro obce či města tito lidé v drtivé většině případů nepřijmou. Je mi líto,ale řešení nalézt je pouhou bájí.

  1. A kdo nutí bezdomovce pít? Jsou svéprávní a plnoletí? Jsou. Každý svého štěstí strůjcem…. Vůbec bych se o ně nestarala. Že jsou bez domova a práce,z 99% si za to můžou sami. Proč za ně tahat horké kaštany z ohně?

     1. to je na nasi spolecnosti to nejsmutnejsi, ten nezajem. Mate na to pravo se nezajimat, ale podle me je to smutny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Lukostřelec Háva vybojoval další titul

Pá Zář 4 , 2020
Holý luk nebo reflexní. Je to jedno. Oba skvěle ovládá Miroslav Háva, střelec TJ Jiskra Humpolec. Před třemi týdny se stal veteránským mistrem republiky v holém luku, teď přidal triumf s reflexním. „Jsem nadšený. Povedlo se mi obhájit loňský titul, i když jsem nebyl v optimální pohodě,“ svěřil se.
Lukostřelec Háva vybojoval další titul

You May Like

Témata