Píšou o Humpolci: Řidiči v Humpolci se musí obrnit trpělivostí. Jedna uzavírka střídá druhou

2

V obklíčení objížděk. Tak si nyní připadají někteří řidiči v Humpolci na Pelhřimovsku. Stavební stroje duní na všech stranách. K opravám hlavních silnic se přidaly i rekonstrukce některých místních ulic.

Z rozkopaných ulic a silnic nemají radost řidiči ani chodci. „V Humpolci je teď všude rozkopáno, kolem města i ve městě proč musí dělat všechno najednou,“ postěžovala si u semaforů na Okružní ulici řidička Dana Merunková.

V současné době finišuje stavba okružní křižovatky na silnici I/34 u Vystrkova. Stavební práce platí soukromý investor, který má v plánu zřídit u Vystrkova průmyslovou zónu a dílo po dokončení předá správě Ředitelství silnic a dálnic. Práce na křižovatce skončí 9. června. To ale znamená další související uzavírky, aktuálně je to výjezd na Brno. Řidiči ale musejí být velmi pozorní.

Axl

2 thoughts on “Píšou o Humpolci: Řidiči v Humpolci se musí obrnit trpělivostí. Jedna uzavírka střídá druhou

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Zubařka v Humpolci spouští pro své pacienty registraci. Známe ceník služeb

Út Kvě 28 , 2024
Otevření nové zubařské ordinace v Humpolci se blíží. Stomatoložka Lenka Habichová už spustila své webové stránky. Pacienti se už na nich mohou registrovat. Město upozorňuje, aby se lidé předem seznámili s ceníkem služeb.

You May Like

Témata