Právě vychází letní číslo Zálesí

Už brzy najdete v poštovních schránkách dvojčíslo Zálesí a Radničních listů. V elektronické podobě se ovšem můžete do Zálesí, které vydává Městské kulturní a informační středisko v Humpolci čtvrtletně jako součást Radničních listů, začíst hned teď.

Najdete v něm tipy na letní venkovní aktivity pro malé i velké, rozhovor s Lubošem Komrsem o vodáctví, pozvánky na skvělé kulturní akce jako třeba Japonské dny v Humpolci (1/7 a 2/7 v zahradě muzea), medailonky významné osobnosti humpoleckého skautingu Jiřiny Jiráskové a štábního strážmistra Jana Jiráska, povídku Školní prázdniny od žáka ZŠ Humpolec, Hálkova Martina Ruse, historii městského vodovodu a spoustu dalšího čtení.

Do letního čísla Zálesí připravil Rodinný pivovar Bernard soutěžní křížovku s tajenkou i cenu pro jednoho výherce, a to dvoudenní vstupenku na hudební multižánrový festival Bernard Fest. Výslednou tajenku zašlete s uvedením předmětu Hrajeme si – červen na e-mail mekis@infohumpolec.cz nebo ji doručte osobně s uvedením vašeho jména a kontaktních údajů (e-mail nebo telefon) do infocentra. Ze správných odpovědí doručených do 16. června 2024 vybereme jednoho vítěze, který si užije festivalovou atmosféru. Jména šťastlivce i správné odpovědi zveřejníme v podzimním vydání Zálesí.

Výherci minulé křížovky Jakub Vazač, Ivanka Duchanová a Jana Žatečková obdrželi společenskou hru Jak dobře to u nás znáš?, kterou věnovala Místní akční skupina – Společnost pro rozvoj Humpolecka. Blahopřejeme!

Axl

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Pozvánka na veřejnou prezentaci

Po Čvn 3 , 2024
Dovolujeme si vás pozvat na prezentaci výsledků architektonické soutěže na revitalizaci městského bloku Spolkový dům –⁠⁠⁠⁠⁠⁠ Husova. Veřejná prezentace se uskuteční v úterý 11. června od 16 hodin v Mikádu.

You May Like

Témata