Petr

19 thoughts on “Sháníte zubaře?

 1. Ano sháním zubaře který bude poskytovat péči dle zákona o zdravotnictví.
  Tj bezplatnou, kterou plně hradí pojišťovna

  Takových zubařů kde za vstup do dveří dáte minimálně 1500, je v okolí dostatek

  1. Starej se o svůj chrup. Máš bezplatnou preventivní prohlídku 2x ročně. Kupuj méně alkoholu, cigaret a magazínů SPD. Potom ano, bude ti líp.

   1. Co sem pleteš kouření atd. O svuj se starám jak můžu ale pravdou je, že než vstoupiš?tak klopíš! A nemálo. Pod 1500 cena nejde.

    1. Já tedy platím až za to, co zubař odvede. A to jezdím k zubaři, považte, do Práglu. Jestli vy platíte dopředu, je vaše věc. Spíš ale myslím, že lžete.

     1. Než tě zubař prijme, tak platíš PŘEDEM vst.prohlidku. Od 1200kč. Pak se ti uráčí podívat do pusy.

   2. Můžeš se starat jak chceš a zuby se stejně kazí. Tvuj nazor mi připomíná Šmuclera. Jen hloupé kecy. Zubaři jsou dnes vyděrači a materiál hrazený zdr.pojiš. nechtějí používat z vlast.prospěchu!

    1. Máte pravdu! Také jsem chtěla korunku co hradí pojišťovna a zubař mi řekl že tento materiál nepoužívá. Že mi dá kvalitnější za 10tisíc.

 2. Když se v roce 1989 demonstrovalo proti starému režimu tak se často mluvilo o svobodě volby lékaře, i po čátkem 90.let se to omílalo, jak to bude bezva. Nadávalo se na bývalé OUNZ a pod. A dnes? Realita je taková, že doktoři nejsou, chybí pro děti i dospělé, ze zubařů se stala smetánka, která si myslí kdo ví co a a realita svobody výběru lékaře je taková, že pacient musí šoupat nohama s čepicí v ruce a být rád, jestli vůbec někoho k ošetření sežene.
  Ano, opravdová realita kapitalismu.

  1. Njn. V témže kapitalismu jsem se napřed „do krve“ pohádal se „svým“ zubařem, kterého jsem zdědil právě po onom OUNZ, abych si pak nějaký čas péči platil, protože jsem různě pendloval po ČR. Po návratu do rodného městečka jsem si zubaře snadno sehnal – pravda ve Vyškově (ano, je to to město za Brnem).
   Sice tam jedu něco přes hodinu a zákroky si doplácím, ale díky tomu, že je zubař a ne příštipkář, tak tam jedu po roce a půl až dvou letech. V konečném efektu je to asi o něco dražší, než zubař přidělený OUNZ, jenže odpadá ta losovací rovina – kdo pamatuje, tak když jste padli pod neschopného neumětela, nebyla šance se domoci čehokoliv. Bylo lze jen doufat, že to nebude moc bolet a že si nesplete zub.

   Za mě svobodná volba doktora a kapitalisticky placené zákroky jednoznačně pokrok.

   Prostě úhel pohledu 😉

  2. Mejte na pameti, ze ten vas zlatej starej rezim v roce 1989 padl na drzku celkovym vycerpanim bez jedineho vystrelu.
   Vsadte boty, ze kdyby tomu byvalo bylo naopak, tak mate dodnes sveho soudruha zubare uplne zadarmo.

  1. Někdy je opak pravdou – nachlazení trojklaného nervu, starší pán se domníval, že to má od zubu, navštívil akutně svého zubaře, ten mu vytrhl zdravý zub cca 1000,-Kč, ,
   soudit se je bez úspěchu…Jméno zubaře pro anonymitu neuvádím, resp. ze slušnosti
   Zdraví Jiří Kolman, je to můj soused, kde včelařím./ten postižený/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nové vzdělávací metody na Humpolecku

Út Led 30 , 2024
V rámci projektu MAP III proběhlo v listopadu 2023 společné setkání pracovních skupin s lektorkou, speciální pedagožkou, Ladou Slavíčkovou. Členy pracovních skupin jsou pedagogové nebo další pracovníci základních a mateřských škol z území Humpolecka. Na setkání byli pozváni hosté, jednalo se o pedagogy škol, vedoucí pracovníky nebo zástupce metodiků prevence.

You May Like

Témata