Sháníte zubaře?

15

Sdílíme informace zubní kliniky v Ledči nad Sázavou, která přijímá nové pacienty

https://www.implanta.cz/

 

 

Čtěte dále:   O lipnické Kateřině

Petr

15 thoughts on “Sháníte zubaře?

 1. Ano sháním zubaře který bude poskytovat péči dle zákona o zdravotnictví.
  Tj bezplatnou, kterou plně hradí pojišťovna

  Takových zubařů kde za vstup do dveří dáte minimálně 1500, je v okolí dostatek

  1. Starej se o svůj chrup. Máš bezplatnou preventivní prohlídku 2x ročně. Kupuj méně alkoholu, cigaret a magazínů SPD. Potom ano, bude ti líp.

   1. Co sem pleteš kouření atd. O svuj se starám jak můžu ale pravdou je, že než vstoupiš?tak klopíš! A nemálo. Pod 1500 cena nejde.

    1. Já tedy platím až za to, co zubař odvede. A to jezdím k zubaři, považte, do Práglu. Jestli vy platíte dopředu, je vaše věc. Spíš ale myslím, že lžete.

 2. Když se v roce 1989 demonstrovalo proti starému režimu tak se často mluvilo o svobodě volby lékaře, i po čátkem 90.let se to omílalo, jak to bude bezva. Nadávalo se na bývalé OUNZ a pod. A dnes? Realita je taková, že doktoři nejsou, chybí pro děti i dospělé, ze zubařů se stala smetánka, která si myslí kdo ví co a a realita svobody výběru lékaře je taková, že pacient musí šoupat nohama s čepicí v ruce a být rád, jestli vůbec někoho k ošetření sežene.
  Ano, opravdová realita kapitalismu.

  1. Njn. V témže kapitalismu jsem se napřed „do krve“ pohádal se „svým“ zubařem, kterého jsem zdědil právě po onom OUNZ, abych si pak nějaký čas péči platil, protože jsem různě pendloval po ČR. Po návratu do rodného městečka jsem si zubaře snadno sehnal – pravda ve Vyškově (ano, je to to město za Brnem).
   Sice tam jedu něco přes hodinu a zákroky si doplácím, ale díky tomu, že je zubař a ne příštipkář, tak tam jedu po roce a půl až dvou letech. V konečném efektu je to asi o něco dražší, než zubař přidělený OUNZ, jenže odpadá ta losovací rovina – kdo pamatuje, tak když jste padli pod neschopného neumětela, nebyla šance se domoci čehokoliv. Bylo lze jen doufat, že to nebude moc bolet a že si nesplete zub.

   Za mě svobodná volba doktora a kapitalisticky placené zákroky jednoznačně pokrok.

   Prostě úhel pohledu 😉

  2. Mejte na pameti, ze ten vas zlatej starej rezim v roce 1989 padl na drzku celkovym vycerpanim bez jedineho vystrelu.
   Vsadte boty, ze kdyby tomu byvalo bylo naopak, tak mate dodnes sveho soudruha zubare uplne zadarmo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Nové vzdělávací metody na Humpolecku

Út Led 30 , 2024
V rámci projektu MAP III proběhlo v listopadu 2023 společné setkání pracovních skupin s lektorkou, speciální pedagožkou, Ladou Slavíčkovou. Členy pracovních skupin jsou pedagogové nebo další pracovníci základních a mateřských škol z území Humpolecka. Na setkání byli pozváni hosté, jednalo se o pedagogy škol, vedoucí pracovníky nebo zástupce metodiků prevence. Čtěte dále:   O […]

You May Like

Témata