Trhy regionálních produktů – HUMPOLEC

6

Humpolec – pátek, 1.7.2016

Čtěte dále:   Píšou o Humpolci: Klokan přiletí v březnu. Nové obchodní centrum v Humpolci nabízí pracovní místa

Petr

6 thoughts on “Trhy regionálních produktů – HUMPOLEC

  1. Počasí se zlepšilo a můžete opět přijít nakoupit na Trhy regionálních produktů. V pátek 15. 07. 2016 kromě zeleniny, sýrů, včelích produktů a pečiva slaného i sladkého budou ke koupi i ručně dělané ošatky.

    1. Ceny odpovídají kvalitě a jedinečnosti nabízených výrobků, které jsou z malé domácí produkce. A proto přeci nemohou cenově konkurovat průmyslové velkovýrobě, kterou často nabízejí v obchodních řetězcích.
      Přijďte na další trhy v pátek 29. 7. 2016, zbývají ještě 2 termíny. Případně můžete již tento pátek 22. 7. 2016 navštívit Farmářské trhy na Horním náměstí.

      1. Vždyť nikdo nikomu nanařizuje, že tam má chodit, natož nakupovat. komu se to nelíbí, tak ať tam ani nechodí. Jsou lidé, kteří si rádi za kvalitní a poctivé potraviny připlatí. Kdo je spokojen s levnými „sračkami“ z marketů, je to jeho volba.

  2. Na druhý pátek v srpnu 12. 8. 2016 jsou naplánovány poslední trhy v tomto roce. Přijďte osobně poznat svého farmáře a výrobce potravin.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Po pokusu o vraždu v Humpolci volá tamní radnice po snížení počtu cizinců.

Pá Čvc 1 , 2016
Humpolec stále žije víkendovým útokem. Mladý opilý cizinec tam po hádce píchl druhého mladíka nožem do hrudníku a ten jen díky rychlé pomoci přežil. Humpolec je průmyslové město, ve kterém žije velká komunita zahraničních dělníků a z té pochází také víkendový útočník. Radnice proto bude požadovat snížení počtu těchto dělníků. […]

You May Like

Témata