Z deníku policie

2

Minulý týden neznámý zloděj „navštívil“ autobazar na Rozkoši. A to hned dvakrát.

V noci z úterý na středu neznámý pachatel rozstřihl drátěný plot u objektu bazaru, kam poté vnikl. Z prostoru parkoviště následně odcizil 4 kusy hliníkových disků a sadu 4 kusů letních pneumatik se poklicemi na kola. K lupu přibral ještě 4 disky kol se zimními pneumatikami. Pachatel svým jednáním způsobil škodu ve výši nejméně 33 tisíc korun. Policisté místo činu ohledali, zahájili úkony trestního řízení a provedli prvotní šetření.


 


Vzápětí museli humpolečtí policisté řešit i druhý případ vniknutí do bazaru. Během několika dnů pachatel opět navštívil venkovní parkoviště. Vnikl násilím do uzamykatelné kovové klece s použitými pneumatikami a zde odcizil z kovových stojanů 4 kusy použitých alu disků s pneu na vozidlo Škoda Octávia, dále sadu disků a pneu na Renault Scenic, plechové disky s pneu na Škoda Octávia, sadu alu disků s pneu na Mercedes a 4 kusy použitých pneu zn. Barum bez disků. Odcizením pneumatik a disků a poškozením zámku a oplocení vznikla škoda ve výši nejméně třicet pět tisíc korun.


 


Příliš šťastný konec neměl páteční maturitní ples Gymnázia Dr.A.Hrdličky v Humpolci. Devatenáctiletá dívka nechala volně odloženou kabelku a této příležitosti využil neznámý pachatel, který kabelku odcizil i s občanským průkazem, drobnou finanční hotovostí, mobilním telefonem a fotoaparátem. Dívce tak způsobil škodu ve výši téměř 7.000,- Kč.


 


Zdroj: www.policie.cz

Čtěte dále:   Cizinci ukradli dvě stě tisíc korun posádce auta na odpočívadle u Humpolce

myska

2 thoughts on “Z deníku policie

    1. Ono se totiž krade všude kolego. Jsi v ČR jen přechodně, nebo si posledních pár desítek let prostě nevycházel z domu? :-). Krásné je, jak lidi neustále spoléhají na poctivost druhých a myslí si, že když si někam mezi stovkou lidí položi cennou věc, že tam ještě za deset minut bude. Pokud se z toho nepoučíme, nemůžeme si asi stěžovat na to, že jsme byli okradeni. Tomáš

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Komu se podaří vyfotit lišku?

Út Led 19 , 2010
Kde lišky dávají dobrou noc – tak by se mohlo přezdívat Humpolci. Již několik týdnů se totiž po městě pohybuje liška, která se sem z neznámých důvodů zatoulala. Humpolák podává tuto výzvu: vyfotografujte „humpoleckou“ lišku a získáte tak originální tričko. Čtěte dále:   Podvody s nabídkou zhodnocení peněz

You May Like

Témata