Zastupitelé města odsoudili okupaci

3

Letos podruhé na městském úřadě zavlaje tibetská vlajka. Dohodli se na tom zastupitelé při svém posledním zasedání. Příště už o vyvěšení budou rozhodovat až za dva roky. Počet měst zapojených do projektu se neustále rozšiřuje. „Město, které žije v demokratickém státě by se mělo připojit k odsouzení okupace Tibetu Čínou. Je pravdou, že se tím asi nic nezmění. Nepřekvapuje mě, že komunističtí zastupitelé zvedli ruku proti vyvěšení vlajky,“konstatuje zastupitel Jiří Maryška, který předložil návrh na schválení.

Axl

3 thoughts on “Zastupitelé města odsoudili okupaci

  1. A tak to mě teda zase překvapuje, že komunističtí zastupitelé zvedli ruce proti vyvěšení vlajky. :-((
    Sice vyvěšení vlajky opravdu nic nevyřeší, ale to, co se dělo v Tibetu, snad musí odsoudit každý člověk, byť by to byl komunista. Tímto svým projevem komunističtí zastupitelé dali najevo, že stále šlapou ve starých botách.

    1. Mě sktečně také komunisti nepřekvapili svým odmítavým gestem. Jsou to pořád pohrobci Gottwalda, Stalina apod. a nelze od nich čekat nic dobrého.
      Karel Kratochvíl

    2. Čert ty komouše sper a svět už Tibet stejně bohužel dal na oltář kšeftu s Čínou a čínští komouši by nejraději stejně ovládli Bhútán a další země …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Malé zamyšlení nad vulgární mluvou

Út Úno 15 , 2005
Letos podruhé na městském úřadě zavlaje tibetská vlajka. Dohodli se na tom zastupitelé při svém posledním zasedání. Příště už o vyvěšení budou rozhodovat až za dva roky. Počet měst zapojených do projektu se neustále rozšiřuje. „Město, které žije v demokratickém státě by se mělo připojit k odsouzení okupace Tibetu Čínou. […]

Témata