Dvě nehody ráno zablokovaly dopravu mezi Humpolcem a Pelhřimovem

Rušné ráno zažili hasiči na Pelhřimovsku, když museli zasahovat u dvou dopravních nehod mezi Humpolcem a Pelhřimovem, které ochromily dopravu mezi těmito dvěma městy. Při nehodách došlo k zranění třech osob.

V 07:32 hod narazil osobní automobil do stromu u obce Onšovice smerem z Humpolce na Pelhřimov. Při nehodě byla jedna osoba zraněna. Zdravotníci ji převezli k ošetření do nemocnice. Zasahující jednotka profesionálních hasičů ze stanice Pelhřimov zajistila havarovaný vůz proti požáru a úniku provozních kapalin.

Z této nehody byla jednotka povolána k další dopravní nehodě, vzdálené jen několik metrů od první nehody, která se odehrála také u Onšovic (v 08:47 hod), tentokráte ve směru z pelhřimova do Humpolce. Při střetu nákladního a osobního automobilu byly dvě osoby zraněny. Nákladní autombil následně sjel mimo vozovku, kde se převrátil. Jednalo se o řidiče nákladního automobilu a řidičku osobního vozidla. Na jejich vyproštění z havarovaných vozidel musela být použita speciální technika.

Axl

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Na katolickém gymnáziu studuje jedna z nejhezčích dívek České republiky

St Bře 17 , 2010
Rušné ráno zažili hasiči na Pelhřimovsku, když museli zasahovat u dvou dopravních nehod mezi Humpolcem a Pelhřimovem, které ochromily dopravu mezi těmito dvěma městy. Při nehodách došlo k zranění třech osob. V 07:32 hod narazil osobní automobil do stromu u obce Onšovice smerem z Humpolce na Pelhřimov. Při nehodě byla […]

Témata