17 thoughts on “Motorkářský doupě nekončí – mění se

 1. Majitel si stěžuje na dotace z EU, ale zapomíná, že to byl on, kdo tiskárnu přivedl na buben a zůstala po něm budova, která je splácaninou, jako celé motorkářské doupě.
  Ani se nedivím, že zmenšují prostory, služby, které se zde nabízejí, nikoho nelákají.
  Myslím, že pan David, je takový brouk Pytlík – práce všeho druhu. Bohužel na výsledku je to vidět.

  1. Úsměvné 🙂 hodnotíte Milana Davida, který „přivedl na buben“ tiskárnu, kterou ale předtím sám vybudoval. Možná byste si mohl přečíst něco o tom, co se v oboru stalo. Co odbýváte douškou „kritizuje dotace“.

   Skoro bych řekl, takový názorový „brouk Pytlík“, co něco viděl zpovzdálí, vytržené z kontextu a teď to s jistotu hodnotí 🙁

   1. Zbankrotovala tiskárna pana Davida nebo ne?
    Nazývejme věci pravými jmény. Bankrot je bankrot.

    Může se s námi pan Milan David podělit, kolik miliónů dluhů po jeho tiskárně zůstalo?

    1. Už jsem Ti psal. Pokud máš zájem přijď osobně a vše Ti povím. Pokud se schováváš za anonym, tak jsi pro mě jen ovce.

     1. Dobrý den, předem musím říci, že pana Davida vůbec neznám a osobně jsem se s ním nikdy nesetkal. Je třeba všem připomenout, že každý by měl respektovat soukromí druhých, a to i v otázce podnikání. Všem, kteří zde pod rouškou anonymity kritizují by si měli podnikání zkusit, aby zjistili, jak těžké, či lehké, je si na sebe, svoji rodinu a firmu vydělat. Obdivuji všechny, kteří se do toho pustili a v mezích zákona podnikají a rozvijejí svoje firmy. Když někdo pod zástěrkou anonymity kritizuje, tak vlastně nedává druhé straně možnost se bránit. Myslím, že tento jev se v naší společnosti /Humpolci zvláště/ dosti rozšířil, což považuji za velmi zbabělé. Přeji pěkný den. Karel Klap.

     2. podelte se s Humpolakem…. proc? Kdyz vas to zajima, klidne si fakt zajdete za Davidakem, urcite vam k tomu rekne vic podrobnosti. Mimochodem, pochybuju, ze to zajima vic nez dva, tri lidi. Uplne z tech utoku citim, jak nekoho tesi, ze se nekomu nedari nebo neco nepovedlo. Proc? Protoze je to prizdisrac a vi to. Vi, ze sam nedokaze nic a stve ho uspech (nebo ma radost z neuspechu) jinych. Ale to bych nespojoval s Humpolcem. To je vsude.

     3. „nás to zajímá“ – vy si sám sobě vykáte? 🙂

      mě teda absolutně nezajímá nikoho soukromí, a už vůbec ne majetkové poměry

 2. Předně všichni lidi, kteří cokoliv vybudovali vlastním úsilím zasluhují respekt. Zároveň, když zbankrotujete, tak zbankrotujete. Chybami se člověk učí. Že je pan David “brouk Pytlík, práce všeho druhu”, to vidí každý kdo zde v Humpolci žije.
  Aktivita mu neschází, ale manažerské schopnosti a tah na branku bohužel pokulhávají, v podnikání extrémně důležité vlastnosti.

  1. S panem Davidem nemám nic společného, ale kdo jiný tady provozuje radio? Kdo jiný tady ve velkém tisknul? Říkal, že mu je 60. Tak asi logicky už nemá potřebu trhat rekordy a předhánět se s jinými v miliardových tržbách. A proč ne? Platíme mu jako občani nějaké dotace z městského rozpočtu? Těžko. Ať si dělá co ho baví, kdo nechce tak ho nemusí vnímat ani o něm číst. Kvůli tomu jsme cinkali klíčema, aby jsme si mohli dělat to, co chceme. A jestli se někdo proti němu cítí iako superhvězda a nazve ho „Broukem Pytlíkem“? To by mu měl poděkovat, že mu dává šanci se cítit jako hvězda. Žít a nechat žít 😉

  2. Jakej brouk Pytlík? Tenhle přístup – musíš uspět v podnikání (a čemkoliv jiném) na první dobrou, druhou šanci už nedostaneš je fakt neuvěřitelnej. Každý dělá chyby, každému se někdy daří někdy více, jindy méně. Ale je fajn, že máme spoluobčany, kteří dokáží neúspěch hodit za hlavu a jdou zkusit něco jiného. Některé zkušenosti jsou nepřenosné a štěstí taky občas chodí dokola nesedne vždycky tam kam by mělo.

 3. Drtivou většinu občanů Humpolce vůbec nezajímá, co se děje v Doupěti a zda a jak bude nově otevřeno. Jestli bude menší nebo větší. Zaměření bylo dost specifické a pro motorkáře dobré, jinak tam nic extra nikdy nebylo.Proto si myslím, že nikdo rozumný také nezávidí panu majiteli Doupěte.

  1. Drtivou většinu to vůbec zajímat nemusí. Humpolaky navštěvující doupě lze spočítat na prstech jedné ruky.

 4. Dovolim si porovnat Davidakovo Doupe s Ryznerovou galelerii na 8smicce. Ani jedno neni uplne muj salek kavy. Nic mene pro jine at to ci ono nebo oboji ano a to je v tom nejlepsim poradku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Next Post

Tři góly a dvě červené. Fotbalisté Slovanu si poradili s Humpolcem

Po Srp 21 , 2023
Fotbalisté Havlíčkova Brodu si v novém divizním ročníku vedou naprosto odlišně než před rokem. První bodovou ztrátu v této sezoně zaznamenali fotbalisté Humpolce. Ve 3. kole moravskoslezské divize D podlehli Havlíčkovu Brodu na jeho půdě těsně 1:2.
Fotbalisté Speřic (v červeném) porazili Humpolec 1:0

You May Like

Témata