Hledá se uprchlý vězeň

Počátkem března uprchl z věznice třiadvacetiletý vězeň, který má trvalé bydliště v Pelhřimově. Policisté se domnívají, že by se v regionu Vysočiny mohl pohybovat a žádají o pomoc.


Odsouzený Václav Kolářík, narozený 1. října 1985, trvalé bydliště Masarykovo náměstí l, Pelhřimov, uprchl 4. března letošního roku z Věznice Všehrdy, kde vykonával trest odnětí svobody za spáchání majetkové trestné činnosti.

Odsouzený muž je vysoký 183 cm, má hubenou postavu a modré oči. Hnědé vlasy má upravené do obarveného červeného kohouta. Nosí knír a bradku. Při útěku měl muž na sobě oranžovou mikinu a tmavé sportovní kalhoty s pruhem.


Veškeré informace o pobytu či pohybu po uprchlém vězni mohou obyvtelé Vysočiny sdělit na linku 158 nebo jakékoli oddělení Policie ČR.

myska

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Next Post

Geo online

Po Dub 28 , 2008
Počátkem března uprchl z věznice třiadvacetiletý vězeň, který má trvalé bydliště v Pelhřimově. Policisté se domnívají, že by se v regionu Vysočiny mohl pohybovat a žádají o pomoc. Odsouzený Václav Kolářík, narozený 1. října 1985, trvalé bydliště Masarykovo náměstí l, Pelhřimov, uprchl 4. března letošního roku z Věznice Všehrdy, kde […]

Témata